Start In Podkarpackie Meetup Online - Kielecki Park Technologiczny

29 Października 2020, 09:30-12:00 (Czwartek)

Platforma ZOOM,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Start In Podkarpackie Meetup Online - Kielecki Park Technologiczny

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

dostępnych: 60

już niedostępne -

Serdecznie zapraszamy na Meetup Online Platform Startowych StartInPodkarpackie Region Świętokrzyski, który odbędzie się w dniu 29.10.2020 r. na platformie zoom. Organizatorem spotkania jest Kielecki Park Technologiczny. Podczas eventu przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące aplikowania do projektu, a także Start-up, który przeszedł z sukcesem proces inkubacji i otrzymał blisko milionowe wsparcie z PARP'u. Ponadto odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, szczególnie w zakresie wypełniania wniosku do projektu Platformy Startowe Start In Podkarpackie 🚀

Plan spotkania:

09:30 - Łączenie uczestników

09:45 - Powitanie uczestników i przedstawienie gości

10:00 - Prezentacja projektu Platformy Startowe Start In Podkarpackie

10:15 - Prezentacja start-upów

11:15 - Q&A

12.00 - Zakończenie

Miejsce:

Platforma meetingowa Zoom - link zostanie przesłany przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba uczestników ograniczona.


StartInPodkarpackie to Platforma Startowa, w której otrzymasz pomoc w stworzeniu fundamentów biznesowych swojego pomysłu na innowacje produktowe czy usługi. Specjalizujemy się w branży lotniczej, motoryzacyjnej, budowlanej oraz IT/ICT. Indywidualnie dopasowany program inkubacji oraz specjalistyczny pakiet usług sprawią, że:

✅ stworzysz rentowny model biznesowy
✅ zamienisz swój pomysł w działający prototyp
✅ otrzymasz możliwość dofinansowania do 1 mln złotych na rozwój swojego biznesu w ramach konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej.Zgłoszenie do udziału w wydarzeniu jest równoznaczne ze zgodą na utrwalanie wizerunku Uczestnika poprzez nagrywanie i fotografowanie oraz późniejszą publikację zdjęć, nagrań audio/video. Uczestnicy oświadczają, że nie będą mieli jakichkolwiek roszczeń z tym związanych. KPT będzie wykorzystywać zdjęcia, nagrania audio/video oraz inne materiały jedynie w celach promocyjnych, marketingowych i wizerunkowych. RODO: https://www.technopark.kielce.pl/pl/rodo.


Zobacz również:

inne Meetup Startup