Startup Mixer vol. 40

5 Marca 2020, 18:00 (Czwartek)

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, Opole Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  wejściówka
już niedostępne -

Kolejna, jubileuszowa edycja Startup Mixera wystartuje 5 marca w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki! Świętujemy podwójnie: przed nami Dzień Kobiet i okrągła, 40 edycja Mixera. Gośćmi specjalnymi na mixerowej scenie będą kobiety wywodzące się z Opolszczyzny, z pasją i sukcesem tworzące tu biznesy. Poznajcie moc kobiet!


Po części oficjalnej, zapraszamy na równie wyjątkowy poczęstunek i networking.

Szczegół znajdziecie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/241445360203982/
A także stronie: http://mixeropole.pl/

Do zobaczenia!
___

Pierwszym gościem Startup Mixera będzie Agata Duliniec, absolwentka Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej na kierunku Fizyka Techniczna, stypendystka studiów magisterskich Executive MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Od 17 lat związana zawodowo z rodzinną firmą GNIOTPOL Trailers, założoną przez jej Rodziców, Kazimierza i Krystynę Gniot.

Przechodziła przez kolejne szczeble kariery zawodowej, odbywając praktykę w niemal każdym z działów firmy, by w 2018 r. objąć stanowisko Prezesa Zarządu. Kontynuatorka idei Rodziców o tworzeniu nowoczesnej firmy rodzinnej. Zwolenniczka pracy zgodnie z zasadami Teorii Ograniczeń. Prywatnie żona i mama 3 synów w wieku szkolnym, entuzjastka gry w golfa.


"Jak NIE inwestować - nie daj się zatopić kosztom utopionym" - to tytuł prezentacji, którą podczas Startup Mixer vol. 40 przedstawi nasza kolejna prelegentka Pani Agnieszka Kossakowska.

Agnieszka Kossakowska to absolwentka kierunku Finanse i Bankowość oraz ścieżki Rachunkowości Zarządczej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Członkini ACCA (Association of Chartered Certified Accountants, ACCA - międzynarodowa organizacja zrzeszająca specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania) od 2015, w Radzie Członków ACCA Polska obecnej kadencji.

Od wielu lat pracuje na kluczowych stanowiskach zarówno w pionach finansowych, jak i w zarządach spółek. W trakcie pracy zawodowej przeszła wszystkie etapy - od referenta, przez specjalistę i kierownika działu controllingu do dyrektora finansowego oraz członka zarządu. Ponadto prowadzi zajęcia zarówno na uczelniach ekonomicznych, jak i specjalistyczne kursy dla managerów największych spółek z terenu całego kraju. Obecnie Finanse Manager w spółce IAC Polska, gdzie od podstaw zbudowała pion finansowy.

Zwolenniczka pracy aktywnej, nastawiona na ciągłą analizę istniejących rozwiązań i szukanie możliwości optymalizacji procesów. W swojej pracy zarówno tworzyła organizację od podstaw, jak i przeprowadzała procesy naprawcze w istniejących spółkach. W ramach wolontariatu doradza w sprawach finansów i prowadzi księgi dla organizacji z systemu ratownictwa - OSP oraz WOPR.

Prywatnie żona i mama dwójki nastolatków, z którymi stara się aktywnie spędzać czas wolny jeżdżąc na rowerze, na nartach oraz odkrywając zakątki Polski.

Ilona Decandia-Knapik, właścicielka marki DeCandia Design, to trzecia prelegentka jubileuszowej edycji Startup Mixera.

Projektantka i właścicielka biura projektowego od 20 lat, właścicielka DeCandia Design Boutique, założycielka i wykładowczyni szkoły projektowania wnętrz DeCandia Design Academy. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas realizacji w kraju i za granicą.

Szeroka gama realizowanych projektów, zarówno powierzchni o użyteczności publicznej, jak i dla klientów indywidualnych,
pozwala na zaliczenie DeCandia Design do grona ekspertów i profesjonalistów w zakresie designu i aranżacji wnętrz.

W 2015 roku DeCandia Design Boutique powstał jako miejsce, będące wyrazem pasji do designu i pięknych wnętrz. To miejsce inspiracji, w którym światowej klasy design spotyka się ze sztuką użytkową. Od roku 2016 DeCandia Design realizuje edukacyjną misję w DeCandia Design Academy, gdzie uczy nie tylko jak projektować wnętrza, ale jak przede wszystkim uprawiać zawód projektanta wnętrz. W tym roku DeCandia Design Academy poszerza swoją działalność i otwiera swoje szeregi w Katowicach. Ilona Decandia Knapik z pasją i zaangażowaniem tworzy swoją firmę, tak jak tworzy każde projektowane wnętrze.


Magdalena Nowak - Trzęsiok

Dyrektor Kreatywna marki Novelle Home Couture

Projektant i twórca stylu domu meblowego Novelle. Nieustannie doskonali wyjątkowy i unikalny charakter marki. Łączy klasyczne wzory mebli w nowoczesnych, designerskich odsłonach.
W projektowaniu wnętrz podąża za najnowszymi, światowymi trendami.

Współwłaściciel firmy rodzinnej obecnej na rynku od 25 lat. Od 22 lat dyrektor marketingu oraz sieci salonów firmowych. W swoich działaniach nastawiona na zmiany oraz ciągły rozwój. Perfekcjonistka - konsekwentnie buduje solidną i trwałą markę na pokolenia, kierując się wartościami: uczciwość, rzetelność, wysoka jakość i wyszukane wzornictwo.

Cecha charakterystyczna - odwaga. Pomysłodawczyni rebrandingu marki.

Motto: "rozwój jest mechanizmem przetrwania".

Siłę napędową znajduje w podróżach, rozwoju osobistym. Prywatnie - spełniona mama dwójki dzieci. 


Partnerem cyklu Startup Mixer jest Miasto Opole.
___
Startup Mixer jest częścią projektu "Innowacyjne Opolskie - profesjonalizacja usług PNT w Opolu"nr decyzji: RPOP.02.03.00-16-0001/18-00 z dnia 03.01.2019 r.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. Działanie 2.3 Wzmocnienie otoczenia biznesu.

Zobacz również:

inne Startup wydarzenia Opole