Startup Mixer vol. 44

10 Listopada 2021, 18:00-22:00 (środa)

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, Opole Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -

10 listopada zapraszamy do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki na kolejną edycję Startup Mixera. 44 edycja największego wydarzenia startupowego na Opolszczyźnie odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Na naszej scenie poznacie cztery młode pomysły oraz gościa specjalnego, który podzieli się swoim doświadczeniem biznesowym. Nie zabraknie networkingu, wymiany idei, a także poczęstunku. Zaczynamy o godzinie 18:00.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Opole.

Szczegóły już wkrótce. 

________

Slowclinic
to pierwszy startup, który pojawi się na Startup Mixerze vol. 44.Arturowi, właścicielowi firmy, przyświeca idea "Old is not death". Pomysł narodził się z miłości i tęsknoty do funkcjonalności i jakości designu lat 50-70. Jest również rozwinięciem idei "zero waste". Założyciel Slow clinic wyszukuje przedmioty, głównie meble i gramofony, nie stanowiące wartości dla ich właścicieli. Porzucone, bez szansy na ponowne życie, nadając im nowy, świeży wygląd. Zachowując ich niepowtarzalną historię i duszę. 

Pyszny Bukiet Opole to opolskie studio food florystyki. Ksenia Florinska zabierze Was w świat niepowtarzalnej, ręcznie tworzonej florystyki. Bukiety z owoców, warzyw, słodyczy, boxy prezentowe, a także niepowtarzalne dekoracje do domu i biura. Na słono i słodko 💐.

Kolejnym gościem startupowej sceny będzie dr Sebastian Rutkowski, który zaprezentuje potencjał implementacji wirtualnej rzeczywistości do procesu rehabilitacji. W wystąpieniu zostaną omówione korzyści wykorzystania nowoczesnych technologii, obecny stan wiedzy oraz wyniki badań własnych. Wskazane będą również obszary do zagospodarowania z partnerami biznesowymi.

ZmierzymyCzas.pl zajmują się elektronicznym pomiarem czasu, organizowaniem oraz obsługą imprez sportowych. Oni są zawsze na czas 🙂 O sobie piszą tak: "Oferujemy profesjonalną obsługę zawodów podczas biegów masowych, biegów narciarskich, wyścigów i MTB, triathlonów, zawodów Open Water oraz innych. Posiadamy najnowocześniejszy system do elektronicznego pomiaru czasu oparty na chipach RFID i matach rozkładanych na linii startu i mety. Używany przez nas elektroniczny system pomiarowy był testowany na największych imprezach biegowych, mierzył czas i sprawdził się na największych oraz najbardziej prestiżowych maratonach na świecie min. na New York City Marathon i Paris Marathon oraz największe maratony w Polsce."


Zobacz również:

konferencje Startup wydarzenia Opole