To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Starup Poland Camp Rzeszów #3- Bilet startup
już niedostępne -
  Startup Poland Camp Rzeszów #3- Bilet student
już niedostępne -
  Startup Poland Camp Rzeszów #3- Bilet korporacja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Startup Poland Camp Rzeszów #3- Bilet inwestor
już niedostępne -
  Startup Poland Camp Rzeszów #3- Bilet gość
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Coraz więcej osób zastanawia się nad otwarciem swojego biznesu, lecz istotnym problem w rozwoju pomysłu są pieniądze, a właściwie ich brak.

Jest marzenie, pomysł, zapał. Ale skąd wziąć na to wszystko pieniądze?


Wpadnij na Startup Poland Camp Rzeszów #3, w trakcie którego będziesz miał okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat finansowania Twojego biznesu!


👉 Dowiesz się jak przygotować się do pozyskiwania funduszy dla Twojego biznesu.

👉 Dowiesz się jak sfinansować swój pomysł za pośrednictwem platform startowych, crowdfundingu, funduszy VC.

👉 Poznasz odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju Twojej firmy.

👉 Posłuchasz success story jednego z wiodących rzeszowskich startupów- Jitiv.


Bądź z nami w czwartek 26 WRZEŚNIA 2019- GODZINA 17:30!


AGENDA:

17:15-17:30   Rejestracja

17:30- 18:00  Daniel Dereniewski- Platformy startowe dla nowych pomysłów.

18:00-18:30  Tomasz Małecki- Finansowanie Startupu- czyli jak przekonać inwestora?

18:30- 19:00 Sebastian Wojewódzki- "Mam 300 milionów i nie zawaham się ich użyć"

19:00-19:30  Michał Leksiński- Skuteczny crowdfunding dla startupów.

19:30-20:00  Dominik Ciurko - Jitiv "Nasze succes story w temacie pozyskania finansowania".

 20:15           Wspólna pizza i networking ♥


Stay tuned ! <3


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana rejestracja przez Evenea.

Zapraszamy wszystkich którzy myślą o założeniu własnej firmy oraz tych którzy już ją prowadzą.

Więcej na 👉  Startup Poland Camp Rzeszów #3


Na wydarzeniu spotkacie się z:

Sebastian Wojewódzkipracownik Departamentu Rozwoju Startupów PARP; oficer projektowy w programie "Platformy Startowe dla nowych pomysłów" poddziałanie 1.1.1 Program Operacyjny Polska Wschodnia.

Tomasz Małecki- Wiceprezes Brave Venture Capital Group, były Prezes Zarządu Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Inkubatora Technologicznego LPNT, mentor i juror w konkursach akceleracyjnych, juror międzynarodowego konkursu Startup Zone na InfoShare 2015, inicjator funduszu Venture Capital LPNT Innova-Invest, animator współpracy B+R, ekspert ds. pozyskiwania funduszy z UE, autor i koordynator ponad 20 projektów finansowanych z UE.

Daniel Dereniowski- Ambasador Fundacji Startup Poland w woj. Podkarpackim, Założyciel i Prezes Fundacji INUP - Podkarpackiej Koalicji Startupów, Prezes w firmie HugeTech Sp. z o.o. gdzie zawodowo zajmuje się wspieraniem i rozwojem startupów m.in poprzez prowadzenie Podkarpackiej Przestrzeni Kreatywnej - KWADRAT. Odpowiada za realizację operacyjną rządowego akceleratora IDEA Global - tworzonego przez rzeszowską firmę Ideo, Wspiera funkcjonowanie i rozwój Samsung Inkubator w Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku oraz miejskiego programu akceleracyjnego Rzeszów Startup Akcelerator oraz Start In Podkarpacie. Przez kilka lat pracował w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania m.in w Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości, gdzie był odpowiedzialny za transfer technologii do gospodarki.

Michał Leksiński- Impression Designer w Patronite. Strateg, planer, człowiek do komunikacji. Zawodowo związany z consultingiem w sektorze cyfrowej gospodarki. Absolwent marketingu politycznego i komunikacji medialnej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zdobywca i kolekcjoner wielu studiów podyplomowych: "Psychologii Społecznej w Praktyce", "Praktycznej psychologii motywacji", "London School of Public Relations". Studiował również w Szkole Mistrzów Pióra, a od 2015 roku student kierunku "Strategiczny Wywiad Biznesowy" w Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie: zafascynowany wspinaczką, alpinizmem, sztuką iluzji. Poszukiwacz adrenaliny.

Dominik Ciurko - absolwent studiów inżynierskich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia naukowe przez MNiSW. Od dwóch lat tworzy startup Jitiv którego celem jest wspieranie w efektywnym wykorzystaniu energii elektrycznej. Rozwiązania Jitiv znajdują zastosowanie u klientów indywidualnych oraz biznesowych w przemyśle produkcyjnym, w biurach, halach magazynowych itd. Od początku tworzenia startupu zdobył wiele nagród np. Nominacje do Startup Europe Awards, 1 miejsce w Urban Quest, 1 miejsce w BChallenge, 1 miejsce w Smart City Challenge, 1 miejsce w Startup Sito, tytuł najlepszej młodej firmy na Podkarpaciu oraz wiele innych. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu i prelegentów wydarzenia.


Organizator: Startup Poland.

Partner wydarzenia: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Partner wspierający: HugeTech Sp. z o.o.KWADRATAl MetroHotel Zacisze, Samsung Inkubator.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Rzeszów