To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Darmowy bilet
już niedostępne -

Przyjdź na Startup Poland Camp Lublin #2, w trakcie którego będziesz miał okazję posłuchać inspirujących prezentacji ludzi sukcesu oraz dowiedzieć się wszystkiego na temat finansowania Twojego biznesu! Na drugim już w Lublinie Startup Poland Camp postaramy się zarazić Cię dobrą energią, natchnąć wspaniałymi historiami oraz wiedzą tak byś stworzył startup na miarę Unicorna!


Na Startup Poland Camp Lublin #2:

👉 Posłuchasz o idei Slow Business.

👉 Dowiesz się jak sfinansować swój pomysł.

👉 Wysłuchasz motywujących success story.


Startujemy w czwartek 19 WRZEŚNIA 2019- GODZINA 18:00!


AGENDA:

18:00-18:15 Rejestracja

18:15-18:45 Łukasz Wasilik - "Biały proszek i kapsułki po których poczujesz się dobrze"... czyli jak wystartować z produktem który niewielu lubi a jeszcze mniej kocha.

18:45- 19:15 Marcin Seniuk - "Mam 300 milionów i nie zawaham się ich użyć".

19:15-19:45 Tomasz Małecki - Finansowanie Startupu- czyli jak przekonać inwestora?

19:45-20:15 Aga Maciejowska - Wolno, szybko a może wcale - czyli rzecz o startupach.

20:15 Networking ♥


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana rejestracja przez Evenea.

Zapraszamy wszystkich którzy myślą o założeniu własnej firmy oraz tych którzy już ją prowadzą.

Więcej na 👉 Startup Poland Camp Lublin #2


Na wydarzeniu spotkacie się z:

Aga Maciejowska - Co-founderka Evenea.pl - systemu rejestracji uczestników i sprzedaży biletów online na wydarzenia, który został nagrodzony statuetką Aulera w 2011. Do maja 2018 roku Doradczyni Prezydenta Roberta Biedronia ds. Nowych technologii. Wcześniej budowała i zarządzała polską edycją największego na świecie akceleratora z Doliny Krzemowej - Founder Institute. Współorganizatorka spotkań branży IT LubCamp, Aula Polska Lublin oraz Startup Weekend Lublin. Ambasadorka Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter oraz laureatka nagrody Central European Startup Award na Najbardziej wpływową kobietę w startupach w Polsce. Ekspertka i jurorka w Chivas Venture, w ramach którego szuka startupów zaangażowanych społecznie. Współpracowała między innymi z Polska Press, Lubelskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, PwC Polska oraz Deloitte. Aktywnie działa na rzecz Kobiet w biznesie będąc mentorką w programach akceleracyjnych takich jak: Biznes w Kobiecych Rękach (Sieć Przedsiębiorczych Kobiet), TechLeaders ( Women in Tech). Wykładowczyni, panelistka, mentorka na wielu konkursach startupowych oraz prelegentka na konferencjach, z których należy wymienić największe: Internet Beta oraz Infoshare. Prywatnie mama Toli, egzekutorka 10k kroków dziennie ;)

Łukasz Wasilik- Growth Manager w Sundose, współzałożyciel oraz CMO startupu iWisher. Ponad 10 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami, zarządzaniu sprzedażą i strategią marketingową. Związany z branżą kreatywną oraz IT, sprawdzony w tworzeniu, wdrażaniu i zarządzaniu projektami na dużą skalę. 

Marcin Seniuk - Dyrektor Departamentu Rozwoju Startupów. Od kilkunastu lat zawodowo związany z tematyką funduszy europejskich. W PARP od ponad 10 lat współtworzy i wdraża publiczne instrumenty wsparcia przedsiębiorstw w oparciu o innowacje. Odpowiada za realizację projektów akceleracji startupów we współpracy z korporacjami oraz programu Platformy startowe dla nowych pomysłów w POPW. Bierze udział w projektowaniu oraz opiniowaniu instrumentów przyszłej perspektywy finansowej UE.

Tomasz Małecki- Wiceprezes Brave Venture Capital Group, były Prezes Zarządu Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Inkubatora Technologicznego LPNT, mentor i juror w konkursach akceleracyjnych, juror międzynarodowego konkursu Startup Zone na InfoShare 2015, inicjator funduszu Venture Capital LPNT Innova-Invest, animator współpracy B+R, ekspert ds. pozyskiwania funduszy z UE, autor i koordynator ponad 20 projektów finansowanych z UE.


Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu i prelegentów wydarzenia.


Organizator: Startup Poland.

Partner wydarzenia: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Partner wspierający: LAIT.PL - Lubelska Akademia IT , LubCamp.


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Lublin