Mielecka Szkoła Startupów

12 Grudnia 2020, 09:00 (Sobota) - 20 Grudnia 2020, 15:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne!

Zapisujesz się na 4-dniowy cykl szkoleniowy w terminie 12-13 grudnia i 19-20 grudnia 2020 (godziny szkolenia 9:00-15:00)
Mielecka Szkoła Startupów

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne!

Zapisujesz się na 4-dniowy cykl szkoleniowy w terminie 12-13 grudnia i 19-20 grudnia 2020 (godziny szkolenia 9:00-15:00)

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Chcesz mieć swój własny biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? 

Weź udział w Mieleckiej Szkole Startupów, która odbędzie się w dniach 12-13 grudnia i 19-20 grudnia 2020 roku.


Mielecka Szkoła Startupów to weekendowy czterodniowy cykl bezpłatnych szkoleń dla studentów, młodych przedsiębiorców, osób z pomysłem na biznes, na którym dowiesz się, jak otworzyć lub rozwinąć początkujący biznes. 

Mielecka Szkoła Startupów to 4 dni praktycznej nauki z ekspertami na temat modeli biznesowych, pozyskiwania finansowania, marketingu i pitchingu.

Spotkania realizowane będą w formie online w godzinach 09:00 -15:00.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

- zyskasz podstawową wiedzę z zakresu najważniejszych zagadnień biznesowych,

- otrzymasz wiedzę z zakresu modeli biznesowych, marketingu i pitchingu,

- dowiesz się jak funkcjonuje startup,- dowiesz się jak pozyskać finansowanie na swój pomysł,

- otrzymasz szeroką wiedzę jak aplikować do projektu "Platforma startowa - Start in Podkarpackie

- otrzymasz dyplom ukończenia Szkoły Startupów 


12.12.2020 godz. 9-15 Warsztat nr 1: Modele biznesowe, czyli jak zarobić na swoim pomyśle 

Prowadząca: Katarzyna Janicka - Project managerka, projektantka innowacji, absolwentka studiów przyrodniczych i menadżerskich SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywała w środowisku naukowo- akademickim, organizacji z ekosystemu startupów, w sektorze biur coworkingowych i serwisowanych oraz w środowisku korporacyjnym z sektora finansowego. Pełniła funkcję menadżerską w inkubatorach przedsiębiorczości, zarządzając 11 placówkami inkubatorów w województwie mazowieckim. Przeprowadziła setki konsultacji biznesowych i spotkań mentoringowych z przedsiębiorcami w roli mentora w ramach indywidualnych procesów inkubacji startupów oraz programów akceleracyjnych dla startupów technologicznych. Wykorzystuje w swojej pracy metodę design thinking, lean startup, customer center design. Jest współzałożycielką projektu rozwojowo-networkingowego dla kobiet "Włącz się do gry"; realizując tym samym swoją pasję do wspierania kobiet w rozwoju zarówno osobistym jak i zawodowym.

13.12.2020 Warsztat nr 2: Walidowanie pomysłów biznesowych, czyli czy mój pomysł ma sens 

Prowadzący: Mateusz Kaliszewski - Project Manager Startup Academy, konsultant innowacji i trener design thinking. Posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w realizacji różnego rodzaju projektów z wykorzystaniem tej metody. Współzałożyciel agencji doradczo-szkoleniowej DT Makers. Z wykształcenia jest inżynierem i ekonomistą, dlatego dobrze rozumie zarówno biznesowe jak i techniczne aspekty prowadzonych projektów. W swojej pracy kieruje się szczerością, transparentnością oraz dostarczaniem klientom realnej wartości z design thinking. Dotychczas poprowadził 80 szkoleń i warsztatów dla ponad 1500 uczestników. Obecnie prowadzi projekty akceleracyjne i szkoli z nowoczesnych metod generowania innowacji takich jak lean startup, customer development i design thinking.

19.12.2020 Warsztat nr 3: Źródła finansowania i rejestracja działalności, czyli skąd pozyskać środki i jaką formę prawną wybrać 
Prowadzący od 9:00 do 12:00 - Tematyka finansowania

Paweł Maj - w okresie 2017-2020 dyrektor inwestycyjny bValue VC, a do 2016 roku partner zarządzający Skyline Venture (którego był współzałożycielem) oraz Członek Zarządu Skyline Investment S.A. (spółki notowanej na GPW). Podczas swojej kariery był zaangażowany w około 50 transakcji (w fazie startup, growth oraz turnaround stage) o łącznej wartości około 140 mln PLN. Dodatkowo uczestniczył w ponad 100 projektach konsultingu finansowego (M&A, IPO/SPO na GPW, dofinansowania z UE, obligacje korporacyjne) o łącznej wartości blisko 1 mld PLN. Jest absolwentem University of Wisconsin-Whitewater (dyplom na kierunku Zarządzanie) 

Prowadząca od 12:00 do 15:00 - tematyka zakładania działalności

Aleksandra Nowak-Grombka - obecnie pełniąca funkcję dyrektor finansowej Startup Academy, wcześniej pełniła rolę krajowego managera regionalnych centrów rozliczeniowych Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, odpowiadając za prawidłowość rozliczeń podatkowych ponad 1000 startupów z całej Polski. Zarządza prawie 20 osobowym zespołem, który na co dzień świadczy doradztwo biznesowe pod kątem prawnym i księgowym dla inkubowanych podmiotów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bezpośredniemu doradztwu dla początkujących firm, potrafi układać procesy i optymalizować istniejące procedury w sposób ułatwiający funkcjonowanie całej organizacji. Przeprowadziła kilkaset godzin doradztwa indywidualnego oraz ponad 40 szkoleń z zagadnień prawno-księgowych i podatkowych dla ponad 800 startupów. Doradzała również w programie doradczo-szkoleniowym Academy Smolna #2018.

20.12.2020 Warsztat 4: Pitching, czyli prezentowanie pomysłów na biznes - 

Prowadzący: Paweł Maj - w okresie 2017-2020 dyrektor inwestycyjny bValue VC, a do 2016 roku partner zarządzający Skyline Venture (którego był współzałożycielem) oraz Członek Zarządu Skyline Investment S.A. (spółki notowanej na GPW). Podczas swojej kariery był zaangażowany w około 50 transakcji (w fazie startup, growth oraz turnaround stage) o łącznej wartości około 140 mln PLN. Dodatkowo uczestniczył w ponad 100 projektach konsultingu finansowego (M&A, IPO/SPO na GPW, dofinansowania z UE, obligacje korporacyjne) o łącznej wartości blisko 1 mld PLN. Jest absolwentem University of Wisconsin-Whitewater (dyplom na kierunku Zarządzanie) kontakt do organizatora: 

Szymon Burek

[email protected] 

Zobacz również:

szkolenia Marketing Startup Szkolenie pracowników wydarzenia Mielec