To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -

1 września (środa) o godz. 18.00, w dniu premiery książki "Głębia", najnowszej powieści Marka Stelara, zapraszamy na spotkanie z autorem. Proponujemy nietypową formułę wydarzenia: pytania pisarzowi zadadzą sami uczestnicy i uczestniczki spotkania. Przed wydarzeniem zaprosimy do anonimowego przesłania pytań elektronicznie w specjalnie przygotowanym dokumencie (https://forms.gle/EbnqAFSJWQD1np9RA), a w dniu spotkania wystawiona będzie urna, do której będzie można wrzucać karteczki z (czytelnie!) zapisanymi pytaniami. Podczas wydarzenia będziemy losować pytania, na które nasz gość z przyjemnością odpowie.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie w filii nr 7 (Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) oraz w formie live'a na Facebooku biblioteki. Na spotkanie stacjonarne obowiązują bezpłatne wejściówki.

O książce
Czasem dla dobra rodziny musisz przejść przez piekło. A czasem musisz ją tam zabrać ze sobą...

Nadkomisarz Tomasz Rędzia popełnił błąd, za który będzie musiał zapłacić. Jego bliskim grozi poważne niebezpieczeństwo. Rędzia wraz z prokurator Agnieszką Rybarczyk mają zamieść pod dywan sprawę zabójstwa pewnego człowieka. Ktoś chce, żeby sprawa pozostała nierozwiązana. Rędzia i Agnieszka są rozdarci między zawodowym poczuciem sprawiedliwości, a obawą o życie własne i bliskich. I nagle sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy oboje trafiają na coś, co bezpośrednio wiąże się z przeszłością zabitego.

Komisarz z łowcy zmienia się w zwierzynę. Stawia wszystko na jedną kartę, musi dopaść mordercę za wszelką cenę.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Szczecin