Podstawy stolarstwa!

2 grudnia 2019, 17:00-21:00 (poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Nie masz wykupionego abonamentu w pracowni FabLab powered by Orange, ale chcesz zdobyć wiedzę w zakresie obróbki drewna z użyciem podstawowych elektronarzędzi? To opcja dla Ciebie. NORMALNY

Nie masz wykupionego abonamentu w pracowni FabLab powered by Orange, ale chcesz zdobyć wiedzę w zakresie obróbki drewna z użyciem podstawowych elektronarzędzi? To opcja dla Ciebie.

już niedostępne 246,00 zł -
Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "ENTUZJASTA" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z elektronarzędzi służących do obróbki drewna? To opcja dla Ciebie. ULGOWY

Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "ENTUZJASTA" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z elektronarzędzi służących do obróbki drewna? To opcja dla Ciebie.

już niedostępne 123,00 zł -
Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "MAJSTERKOWICZ" lub "MEJKER" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z elektronarzędzi służących do obróbki drewna?​ To opcja dla Ciebie. DARMOWY

Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "MAJSTERKOWICZ" lub "MEJKER" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z elektronarzędzi służących do obróbki drewna?​ To opcja dla Ciebie.

już niedostępne bezpłatny -

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z obróbką drewna❓

Przyjdź na szkolenie do FabLab'u ‼️

W ciągu 4 godzin dowiesz się, jak poprawnie używać podstawowych elektronarzędzi firmy Festool, takich jak wkrętarki, szlifierki, wyrzynarki czy ręczne frezarki. Poznasz podstawowe zasady pracy z drewnem i materiałami drewnopochodnymi, co pozwoli Ci postawić pierwsze kroki na Twojej drodze do tworzenia niesamowitych rzeczy w dowolnej stolarni 💪
Zdobytą podczas zajęć wiedzę będziesz mógł wykorzystać podczas pracy z elektronarzędziami dowolnej marki. 🛠🔧⚙️

Zajęcia będą obywały się w Stolarni w FabLab'ie powered by Orange.

Wiek uczestników: 18+


Ceny:
- NORMALNY - 200 PLN (netto) - Nie masz wykupionego abonamentu w pracowni FabLab powered by Orange, ale chcesz zdobyć wiedzę w zakresie obróbki drewna z użyciem podstawowych elektronarzędzi? To opcja dla Ciebie.
- ULGOWY - 100 PLN (netto) - Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "ENTUZJASTA" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z elektronarzędzi służących do obróbki drewna? To opcja dla Ciebie.
- DARMOWY - Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "MAJSTERKOWICZ" lub "MEJKER" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z elektronarzędzi służących do obróbki drewna? To opcja dla Ciebie.

Zakupiony bilet jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z uczestnictwa lub braku udziału w zajęciach.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa