To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Spotkanie z Tekstualną / Strefa Blogera 30
już niedostępne -

Pisze o sobie, że lubi zaczynać od nowa i jest w tym naprawdę dobra. Zaczynała w życiu wiele nowych projektów, a aktualnie jest redaktorką naczelną magazynu The Mother MAG i wydała ebooka o less waste. Chcesz dowiedzieć się, jak łączy pracę freelancera, blogowanie i życie? Przyjdź na spotkanie z Moniką Pryśko - Tekstualną.

Z wykształcenia jest specjalistką od komunikacji i PR, bloguje, współpracuje z markami i prowadzi drukowany magazyn. Organizowała duże wydarzenia i warsztaty, wydała własnego ebooka, pracowała zarówno na etacie i jako freelancer. Swoim bogatym doświadczeniem podzieli się podczas moderowanego spotkania w Strefie Blogera. Porozmawiamy o biznesie, o blogowaniu, ale też o zwyczajnym życiu. Przyjdź, jeśli chcesz poznać Monikę lub pragniesz dowiedzieć się, jak wpleść swoje blogowanie w codzienność i wykorzystać w biznesie.

Czego się dowiesz?

- jak wykorzystać blogowanie do promocji?

- jak wygląda tworzenie własnego ebooka?

- jak łączyć pracę freelancera z codziennym życiem?

- czym jest Mother-life balance?

Dla kogo?

Strefa Blogera to cykl skierowany jest przede wszystkim do początkujących twórców treści, którzy publikują je online, ale na spotkania zapraszamy również wszystkich przedsiębiorców i pracowników, którzy wykorzystują blogowanie do promowania swoich firm.

kiedy: 26.02.2020 (środa), 17.00-19.00

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

wstęp: wolny, wymagana rejestracja.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdynia