Wszystko o FEEDBACKU, o co baliście się zapytać

2 Czerwca 2020, 10:00-11:00 (Wtorek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Rejestrując się na to wydarzenie, wyrażasz zgodę na utrwalenie swojego wizerunku w formie zdjęć i wideo, oraz ich publikację na grupie Strengths Commuity na Facebook'u, w materiałach promocyjnych oraz publikacjach Strengths Community Sp. z o.o.. Webinar Strengths Community - Bilet bezpłatny

Rejestrując się na to wydarzenie, wyrażasz zgodę na utrwalenie swojego wizerunku w formie zdjęć i wideo, oraz ich publikację na grupie Strengths Commuity na Facebook'u, w materiałach promocyjnych oraz publikacjach Strengths Community Sp. z o.o..

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc


Jako Strengths Community pomagamy uwalniać mocne strony zespołów, liderów, pracowników. Wspieramy organizacje we wzmacnianiu zaangażowania ludzi i rozwoju biznesu. Wiemy, że naturalne ludzkie talenty to potencjał, którego wykorzystanie przynosi organizacjom wymierne korzyści biznesowe.


Zapraszamy Państwa na cykl bezpłatnych webinarów, podczas których konsultanci Strengths Community podzielą się wiedzą w obszarze rozwoju mocnych stron, zaangażowania pracowników i zespołowej pracy zdalnej.


Podczas kolejnego webinaru, Marta Bara i Dorota Krasnodębska-Wnorowska opowiedzą, o praktycznych aspektach feedbacku. Badania zaangażowania Gallupa pokazują, że udzielanie sobie częstej pozytywnej informacji zwrotnej jest rzadką praktyką w zespołach, co znacznie obniża poziom zaangażowania poszczególnych członków zespołu. 

Temat feedbacku obrósł wieloma mitami. Zarówno liderzy, jak i sami pracownicy podchodzą z różnych powodów do niego z rezerwą i nierzadko nie wierzą w jego skuteczność. Na naszym webinarze rozprawimy się z wieloma przekonaniami odnośnie feedbacku, zachęcimy Was do praktykowania dawania uznania innym. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się, dlaczego warto korzystać z tego prostego, użytecznego i taniego narzędzia i jak dzięki niemu wzmacniać zaangażowanie ludzi.


Zapraszamy we wtorek, 2. czerwca o godz. 10:00.
Link do spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób szukających praktycznych wskazówek w obszarze budowania zaangażowania:

  • menedżerów,
  • ekspertów HR,
  • właścicieli firm.

Na jakie pytanie odpowiemy podczas webinaru?

  • Po co korzystać z feedbacku?
  • Jak on się przekładana na produktywność i zaangażowanie pracowników?
  • Dlaczego ludzie nie korzystają z informacji zwrotnych i czego się boją?
  • Jak odnaleźć balans pomiędzy pochwałą a naganą, kijem i marchewką?
  • Jak sformułować informację zwrotną, aby była skuteczna, a zarazem wartościowa i motywująca dla odbiorcy?

Sylwetki prelegentek

Marta Bara - psycholog, certyfikowany przez Gallupa coach mocnych stronMARTA BARA
Aktywator | Czar | Empatia | Maksymalista | Integrator
Gallup Certified Strengths Coach

Doświadczony diagnosta, trener i coach. Posiada ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń oraz realizacji procesów coachingowych. Ponad 2000 godzin praktyki szkoleniowej, w tym ponad 720 godzin superwizji i szkolenia trenerów. Prawie 1000 profesjonalnych diagnoz talentów z wykorzystaniem CliftonStrengths® dla managerów i pracowników kluczowych.

DOROTA KRASNODĘBSKA-WNOROWSKA

DOROTA KRASNODĘBSKA-WNOROWSKA
Strateg | Rozwijanie Innych | Indywidualizacja | Uczenie się | Współzależność
Gallup Certified Strengths Coach

Wspiera Zarządy i Menadżerów w pracy nad wdrożeniem kultury bazującej na mocnych stronach i budowaniem zaangażowania w firmach. Projektuje i dostarcza rozwiązania wspierające organizacje w budowaniu wielkości biznesowej poprzez mocne strony i trwałe zaangażowanie. Specjalizuje się w moderowaniu procesów innowacji z wykorzystaniem metody Design Thinking, wspieraniem ludzi w rozwoju ich kreatywności i sprawczości.


Zobacz również:

szkolenia Feedback HR Kompetencje menadżerskie Zarządzanie zespołem