STARTER STUDENT HUB - wykład inauguracyjny

11 Października 2023, 14:00 (środa)

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Gdańsk Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wykład Inauguracyjny Starter Student Hub

dostępnych: 23

już niedostępne -

Zapraszamy trójmiejskich studentów do naszego nowego projektu - STARTER STUDENT HUB!!!

Inauguracja już 11 października o godzinie 14:00 w Inkubator Starter

Starter Student Hub

Tomasz Palak wygłosi prelekcję

"Jak nie narazić się paragrafom, prowadząc firmę w internecie?"

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy - liczba miejsc jest ograniczona!


Tomasz Palak

Tomasz Palak - radca prawny, prelegent, autor artykułów na tomaszpalak.pl i w prasie. Siedmiokrotnie na podium konferencji I Love Marketing, występował również na Infoshare, TEDx i licznych innych wydarzeniach. Wykładowca WSB, WSAiB, WSEI i UTH. Ekspert proszony o wypowiedź przez podmioty zewnętrzne — m.in. Dzień Dobry TVN czy prawo.pl. Twórca książki "Internet a prawo - jak się nie potknąć?". Prywatnie gitarzysta.STARTER STUDENT HUB to projekt mający na celu wspieranie przedsiębiorczości studentów i studentek trójmiejskich uczelni przez doświadczonych ekspertów z biznesu. Wszystkie działania zaplanowaliśmy na podstawie wyników badań i rozmów przeprowadzonych z osobami studiującymi.

HUB kierujemy do studentów i studentek trójmiejskich uczelni, którzy i które:
- chcą poszerzyć wiedzę z obszaru biznesu bez decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej (przynajmniej na ten moment),

- myślą o założeniu firmy, jednak obecnie są na etapie poszukiwania pomysłu na działalność gospodarczą lub jej finansowanie.

W związku z tym przewidzieliśmy dwie ścieżki:

1. STUDENT INSPIRE - dla osób, które chcą poszerzyć wiedzę z obszaru biznesu i jeszcze nie planują założyć własnej działalności gospodarczej. W tej ścieżce zapraszamy na wykład inaugurującyoraz4 spotkania otwarte odpowiadające tematycznie zagadnieniom, wskazanym przez respondentów i respondentki jako najbardziej pożądane. Spotkania mają nieformalny charakter, by w przyjaznej atmosferze nawiązywać kontakty i - być może - rozmawiać o nowych pomysłach.

Każde ze spotkań składa się z dwóch części: prelekcji z przestrzenią na pytania i refleksje od uczestników oraz networkingu.

TERMINY I TEMATYKA SPOTKAŃ:

1. 24.10.2023 - Marketing w młodym biznesie.

2. 07.11.2023 - Kreatywność w biznesie.

3. 14.11.2023 - Zarządzanie projektem i czasem.

4. 28.11.2023 - Pozyskiwanie środków na własną działalność.

Wszystkie spotkania są bezpłatne, ale obowiązują zapisy! (liczba miejsc ograniczona).

2. STUDENT IDEA LAB - dla osób najbardziej zmotywowanych i tych posiadających już konkretny pomysł na biznes. W tej ścieżce od stycznia 2024 zapraszamy na warsztaty i możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami z biznesu, a później na STUDENT DECK, czyli przedstawienie swojego pomysłu w formie prezentacji biznesowej (pitchu) przed eksperckim jury z nagrodą finansową dla zwycięskiej prezentacji.

Projekt jest sfinansowany przez Miasto Gdańsk. Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk