Studia za granicą - Architektura

26 Lutego 2020, 18:00-20:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Studia za granicą - Architektura
już niedostępne -

Jak wyglądają studia architektoniczne za granicą? Czym różnią się od podobnych kierunków w Polsce? Czy warto próbować swoich sił i szkolić się na zagranicznym rynku?

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie otwarte, które odbędzie się w środę, 26 lutego w biurze Elab, ul. Nowogrodzka 68, 02-014 Warszawa.
✅ Pobierz bezpłatny bilet! Liczba miejsc ograniczona.

Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas darmowego spotkania. Nasz ekspert edukacyjny przeprowadzi Cię przez najważniejsze cechy charakterystyczne dla studiów architektonicznych za granicą i powie jak i gdzie można aplikować.

Aplikacja na architekturę za granicą jest niezwykle wymagająca i angażująca, wymaga podkreślenia zdolności i zainteresowań aplikanta, a także umiejętności odpowiedniego ich wyeksponowania zarówno w portfolio, personal statement, jak i podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Nasi aplikanci studiują obecnie na najbardziej prestiżowych uniwersytetach i szkołach architektonicznych, takich jak TU Delft w Holandii, Bartlett (University College London), UAL (University of the Arts London), AA (Architectural Association School of Architecture) w Londynie czy Glasgow School of Art.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia 02-014 Warszawa