To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet - kupon rabatowy
już niedostępne 24,99 zł -

Serdecznie zapraszamy na drugie z cyklu spotkań w ramach projektu "Studium Fotografii" organizowanego wspólnie przez Foto-Plus oraz Sony.

Spotkanie odbędzie się 13 listopada 2019 roku w Hotelu Mariackim w Katowicach. Prowadzącym wykład będzie Tomasz Markowski - fotograf sportowy związany z Przeglądem Sportowym i ambasador Sony. Zdjęcia na Instagramie Tomka https://www.instagram.com/markowskifoto/

Na spotkaniu dowiecie się również o nowościach sprzętowych Sony i bliżej poznacie nowe technologie w fotografii. Będziecie mogli również przetestować najnowsze propozycje sprzętowe od Sony. 

Dla uczestników przewidziana jest bardzo atrakcyjna oferta handlowa na sprzęt Sony.

Agenda (orientacyjna):

16:0017:00System Sony - prezentacja, dyskusja
17:0017:10Przerwa
17:1018:50Prezentacja zaproszonego gościa
18:5019:00Przerwa
19:0020:30Zajęcia praktyczne / testowanie sprzętu
20:3021:00Przegląd portfolio, podsumowanie

Tomasz Markowski od ponad 20 lat zajmuje się fotografią sportową, a od 1999 r. pracuje dla "Przeglądu Sportowego" — najstarszego i najbardziej popularnego polskiego dziennika sportowego. Fotografuje także różnorodne międzynarodowe wydarzenia sportowe, takie jak igrzyska olimpijskie, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, konkursy biegów narciarskich czy Puchar Świata w skokach narciarskich, a także przygotowuje sprawozdania ze słynnego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.

bilet - kupon rabatowy.

Jak skorzystać z promocji?
Do każdego biletu biorącego udział w promocji przypisany jest kupon o wartości 50 zł/25 zł, który umożliwi zakup produktów z rabatem. Przed złożeniem zamówienia należy skontaktować się z opiekunem handlowym danego produktu.

Z promocji wyłączone są zamówienia opłacane szybkimi płatnościami internetowymi.

Aby zrealizować rabat, trzeba złożyć zamówienie na minimalną kwotę 500 zł.

Kupon rabatowy należy wykorzystać do dnia 31.12.2019 r.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Katowice