To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet - kupon rabatowy
Wyprzedane 24,99 zł Wyprzedane

Serdecznie zapraszamy na kolejne z cyklu spotkań w ramach projektu "Studium Fotografii" organizowanego wspólnie przez Foto-Plus oraz Sony.

Spotkanie odbędzie się 27 lutego  2020 roku w Studio Station w Krakowie. Prowadzącym wykład będzie Marek Ogień, specjalista fotografii sportowej i lifestylowej.

Na spotkaniu dowiecie się również o nowościach sprzętowych Sony i bliżej poznacie nowe technologie w fotografii. Będziecie mogli również przetestować najnowsze propozycje sprzętowe od Sony.

Dla uczestników przewidziana jest bardzo atrakcyjna oferta handlowa na sprzęt Sony.

Marek Ogień - Rocznik 83, pochodzi z Bielska-Białej, aktualnie mieszka i pracuje w Warszawie. Specjalizuje się w fotografii sportowej i lifestylowej. Publikował w magazynach w Polsce i za granicą, min. w ESPN, Snowboarder Mag, Men's Health, CKM, Method Mag, Surfmag. Współpracował z takimi markami jak K2 Snowboards, Bern Helmets, Airblaster, Burn Energy Drink, Red Bull, Extreme Channel, Aquafresh, Virgin Mobile, 4F, Pajak Sport, Colourwear, BMW i wiele innych. Lubi biegać, podróżować, spać pod namiotem. "Kocham góry, naturę, wierzę w dobrą karmę i bycie serdecznym dla innych. W momencie kiedy pojawił się w moich rękach aparat przeczytałem akurat ciekawą myśl - do what you love to do and let the life decide the rest - i z tym się utożsamiam".


bilet - kupon rabatowy.

Jak skorzystać z promocji?
Do każdego biletu biorącego udział w promocji przypisany jest kupon o wartości 25 zł, który umożliwi zakup produktów z rabatem. Przed złożeniem zamówienia należy skontaktować się z opiekunem handlowym danego produktu.

Z promocji wyłączone są zamówienia opłacane szybkimi płatnościami internetowymi.

Aby zrealizować rabat, trzeba złożyć zamówienie na minimalną kwotę 500 zł.

Kupon rabatowy należy wykorzystać do dnia 01.05.2020 r.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kraków