To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet normalny
Wyprzedane 40,00 zł Wyprzedane


Style Myślenia FRIS® to zaawansowane, proste i polskie narzędzie rozwojowe oparte na psychologii poznawczej. Trafnie określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje - w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Świadomi naszego stylu myślenia czy działania oraz różnorodności w percepcji nowych informacji przez innych dostajemy narzędzia do efektywnej komunikacji z członkami grona pedagogicznego i z uczniami.

Warsztat dla nauczycieli o tym, jak lepiej wykorzystywać swój styl myślenia w codziennej pracy z uczniami. To warsztat o różnorodności stylów myślenia i korzyści z tego płynących, o rozpoznaniu naturalnych predyspozycji swoich uczniów i wykorzystaniu ich w pracy zespołowej. 


Podczas warsztatów:

  • poznasz Model FRIS®
  • dowiesz się jak rozpoznać naturalne predyspozycje swoich uczniów
  • dowiesz się, jak najlepiej spożytkować predyspozycje swoich uczniów w pracy zespołowej
  • przyjrzysz się swojemu indywidualnemu stylowi myślenia i dowiesz się, co z tego wynika dla Ciebie i Twoich uczniów
  • dostaniesz porcję inspiracji jak ukierunkowywać potencjał ucznia, jak docenić jego indywidualizm i jak wzmocnić jego poczucie własnej wartości
  • poszerzysz swoją umiejętność komunikowania się i budowania relacji pomiędzy innymi stylami myślenia
  • nauczysz się, jak konstruować lepiej dopasowane komunikaty do różnych stylów myślenia swoich uczniów.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


UWAGA! W trakcie warsztatu będzie można wygrać jeden, pełen raport FRIS wraz z sesją rozwojową u Certyfikowanego Trenera FRIS®.


To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS®" - akcji, w ramach której 25 i 26 października 2019 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal


Warsztaty poprowadzi  Ewa Szumlak - trener biznesu i rozwoju osobistego, coach kariery, certyfikowany trener FRIS®, z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu własną firmą. Na szkoleniach i spotkaniach pomaga osobom uwierzyć w siebie, odkrywać mocne strony i talenty. Motywuje, inspiruje do działania i spełniania marzeń, wskazuje zasady budowy własnego biznesu, wspiera w obszarze rozwoju kariery. Jest także pasjonatką myślenia wizualnego, uczy sketchnotingu, czyli robienia rysunkowych notatek i flipów. Jej siłą jest wrodzony optymizm, entuzjazm, pozytywna energia i radość z życia, wg metodologii FRIS® w stylu myślenia jest Partnerem, a w stylu działania Działaczem. 


Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer 666 350 718 lub wyślij mail na adres ewa.szumlak@gmail.com - odpowiemy chętnie na wszystkie pytania.


Fanpage: https://www.facebook.com/alekariera

Zobacz również:

szkolenia Edukacja Nauczyciel wydarzenia Piaseczno