Letnia wymiana ubrań SWAP Jelenia Góra

25 Czerwca 2022, 10:00-12:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Rejestracja gwarantuje, że zostaniesz poinformowana mailowo o kolejnych wymianach z cyklu SWAP Jelenia Góra
Poinformuj mnie o kolejnych wymianach!

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Rejestracja gwarantuje, że zostaniesz poinformowana mailowo o kolejnych wymianach z cyklu SWAP Jelenia Góra

już niedostępne -

Dziewczyny! Te z Was, które czekały, w końcu się doczekały!
25 czerwca widzimy się w Oliwie i Czosnku na letniej wymianie ubrań z cyklu SWAP Jelenia Góra.
Zasady imprez pozostały bez zmian:


ZASADY UDZIAŁU W WYMIANIE UBRAŃ SWAP JELENIA GÓRA

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie - czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.

2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.

3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

4. Obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych rzeczy.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.


Szczegółowe informacje dotyczące imprezy znajdziesz na oficjalnej stronie cyklu, o tutaj.


ZAPISY

Zapisy są dobrowolne. Zapisując się masz pewność, że otrzymasz informację o kolejnych imprezach SWAP Jelenia Góra.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!


NAGRODY

Cykl SWAP - bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że oprócz ubrań z każdego wydarzenia można wynieść ciekawe nagrody. Tym razem będą to:

1. Kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki, która jest jednocześnie organizatorką wymian SWAP Wrocław. Wygrana osoba będzie mieć do wykorzystania godzinę na na przykład przebieżkę ze mną po sklepach, żeby poprzymierzać ubrania, których nigdy nawet nie wzięłaby pod uwagę. Podczas spaceru po sklepach nie musisz niczego kupować.
Nowy rok to doskonały moment na zmiany, a ja z przyjemnością Ci w nich pomogę. Uwielbiam ubierać swoich klientów na określone okazje: np. na randkę, albo imprezę rodzinną. Nowy rok może być świetną okazją do zmian w głowie i w szafie, bo, jak zawsze powtarzam, nasz wygląd ma niesamowity wpływ na nasze samopoczucie oraz na to, jak widzą i traktują nas inni.

2. Kupon na PIZZĘ od Oliwy i Czosnku

3. Trening Personalny z Rafałem Czaplickim, Finalistą Mistrzostw Polski oraz Świata (!!!) w 2018, a konkretnie kupon na 3 spotkania! :)

4. Kupin zniżkowy na zakupy w House Cuties - design your space, gdzie znajdziecie cudowne świece sojowe i rustykalne elementy wystroju wnętrz.

5. Słój Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego), którego można pić nie tylko zimą. Obecna letnia auta przypomina bardziej jesień, więc nie zaszkodzi się ogrzać. 

6. Bilety do Kina Helios na czerwcowy seans Kina Kobiet na film "Elvis"!

7. Voucher dla dwóch osób na dwugodzinny seans dzienny w komorze normobarycznej Normobaria! To dopiero coś, nie? :) Komora mieści się w Miłkowie, tuż przy Chacie na Głowie.

I pewnie jeszcze jakieś niespodzianki :)))


OLIWA I CZOSNEK

Oliwa i Czosnek to wyjątkowe miejsce w sercu miasta, w którym już od progu leci ślinka. Zapachy, które się tam unoszą przywodzą na myśl prawdziwe, włoskie klimaty.

Oliwa i Czosnek to cudowne miejsce, w którym można spotkać się z przyjaciółmi przy pizzy i winie i naprawdę przyjemnie spędzić czas. Zresztą, kto próbował, ten wie, że to niezwykłe miejsce, w którym zawsze przecudownie pachnie. Nie wiem, czy wiecie, od niedawna do pizzy można się tam również napić wina. Zatem idąc tam coś zjeść, możecie się poczuć jak we Włoszech!KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska).

Dżoolka - stylistka i blogerka, organizatorka wydarzeń SWAP. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Od przeszło 8 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada osiem marek własnych, o których więcej przeczytać możesz na www.juliversum.com. Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.

Znajdziesz ją tutaj: Facebook | Instagram | LinkedIn | YouTube | TikTok


Zobacz również:

inne Ubrania Wymiana/sprzedaż ubrań wydarzenia Jelenia Góra