Pierwsza bezgotówkowa wymiana ubrań w Mieście Królów - SWAP Kraków

1 Lipca 2021, 18:00 (Czwartek) - 30 Września 2021, 20:00 (Czwartek)

Garden Arena, Kraków, Kraków Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Chcę otrzymać informacje o kolejnych wymianach
już niedostępne -

Czas i miejsce 

Pierwsza bezgotówkowa wymiana ubrań SWAP Kraków odbędzie się w czwartkowe popołudnie, 1 lipca w Garden Arenie. Impreza rozpocznie się o godz. 18:00 i potrwa dwie godziny. 


Na czym to polega

SWAP Kraków - wymiana ubrań to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziesz miała w co się ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości.

Nie zabraknie również nagród! 🙂 Ale o nich niżej. 

Uczestniczki wymian z cyklu SWAP przynoszą ze sobą ubrania i eksponują je na udostępnionych przez organizatorów stołach i krzesłach po czym wymieniają się ubraniami w relacji ciuch-za-ciuch.

Jeśli ktoś ma możliwość, może przynieść ze sobą wieszaki w formie wolno stojącej szafy, na której zdecydowanie najwygodniej eksponuje się ubrania. Ułatwia to też znacznie przeglądanie ich przez inne uczestniczki imprezy, a to może zapewnić większe zainteresowanie przyniesionym asortymentem i przełożyć się na więcej łupów.


Zasady imprezy

Zasady imprezy są proste, a ich nie przestrzeganie grozi wyproszeniem z wymiany.

  1. WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.
  2. Nie ma limitu ubrań, co oznacza, że możecie przynieść ze sobą tyle, ile zdołasz udźwignąć! 🙂
  3. Przyniesione ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie - czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
  4. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
  5. Obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych rzeczy.
  6. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków. Dopuszczalne są również kosmetyki, ale książki i wszystko inne musi zostać w domu.


ZAPISY

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY, ale nie wolno sprzedawać ubrań.

Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Kraków.


Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś koleżanki! Więcej dziewczyn, to więcej ubrań do zdobycia!ORGANIZATORZY, czyli KTO ZA TYM STOI

Organizatorami pierwszej, krakopwskiej edycji bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Kraków jest Dżoolka (Julia Daroszewska) oraz Wiktoria Kulig. 

Dżoolka (Julia Daroszewska), stylistka i blogerka, która zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta.

Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizcjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Poza tym, że pomaga ludziom (i tu zarówno kobietom jak i mężczyznom) poczuć się lepiej pomagając im dobrze się ubrać, od prawie siedmiu lat organizuje bezgotówkowe imprezy wymiany ubrań z cyklu SWAP.

SWAP Wrocław, czyli wrocławska edycja, od której wszystko się zaczęło jest dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce.

Imprezy z cyklu SWAP Dżoolka organizuje również w Jeleniej Górze i Warszawie, (kilka odbyło się też w Bielawie) i pomału rozszerza go na inne miasta Polski.

Na co dzień pracując w Agencji Marketingowej POMELOGO zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu Social Mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn.

Poza tym gada do kamery, a jako czekoholik degustuje czekolady.


Wiktoria Kulig jest tegoroczną maturzystką i laureatką konkursu Uniwersytetu Jagiellońskiego, który zagwarantował jej miejsce na Wydziale Prawa i Administracji. Pragnie rozwijać się i zdobywać doświadczenie w różnych dziedzinach. Obecnie odbywa praktykę w firmie Juliversum, w której zajmuje się organizacją krakowskiej edycji cyklu imprez SWAP Wrocław.


Karolina Alicja Duda-Rajek - projektantka - artystka. Prowadzi wraz z mężem studio projektowe Idea Rajek. 

Organizatorka i współorganizatorka, kurator eventów artystycznych i nie tylko.
Żyje według zasad Zero Waste i prowadzi z tego indywidualne zajęcia. Przede wszystkim pomaga zmniejszyć ilość posiadanych rzeczy w swoim otoczeniu domowym, tak aby czuć się lżej i mieć przestrzeń do działania oraz rozwoju. Tak aby mieć miejsce na swoje pasje. 

Uwielbia przekazywać swoją wiedzę, prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży jak również zajmuje się indywidualnymi zajęciami dla uzdolnionych dzieci. 

Z pasji do rzemiosła Polskiego reaktywuje i wspiera rzemieślników.Zobacz również:

inne wydarzenia Kraków