To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Rejestracja gwarantuje, że zostaniesz poinformowana mailowo o kolejnych wymianach z cyklu SWAP Wałbrzych.
Poinformuj mnie o kolejnych wymianach!

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Rejestracja gwarantuje, że zostaniesz poinformowana mailowo o kolejnych wymianach z cyklu SWAP Wałbrzych.

już niedostępne -

W sobotę, 11 czerwca odbędzie się w Wałbrzychu pierwsza bezgotówkowa wymiana ubrań, czyli SWAP Wałbrzych! 😊
Impreza to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziesz miała w co się ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości. Nie zabraknie również nagród! 🙂

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie - czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.2. Nie ma limitu ubrań - możesz przynieść ze sobą tyle, ile zdołasz udźwignąć! 🙂3. Wymieniaj się ciuch za ciuch.4. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.5. Obowiązuje zakaz sprzedaży

ZASADY UDZIAŁU W WYMIANIE UBRAŃ SWAP WROCŁAW

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie - czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.

2. Nie ma limitu ubrań - możesz przynieść ze sobą tyle, ile zdołasz udźwignąć! 🙂
3. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
4. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

5. Obowiązuje zakaz sprzedaży przniesionych ubrań.

Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków i ew. kosmetyków. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w takim stanie, w jakim same chciałybyście je jeszcze nosić. Zabierz ze sobą koleżanki i do zobaczenia!

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.


ZAPISY

Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wałbrzych

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!


NAGRODY

Cykl SWAP - bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że podczas każdej wymiany odbywa się losowanie ciekawych nagród.
Podczas noworocznej wymiany do wygrania będą:

1. Kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki, która jest jednocześnie organizaotrką wymian SWAP Wrocław. Wygrana osoba będzie mieć do wykorzystania godzinę na na przykład przebieżkę ze mną po sklepach, żeby poprzymierzać ubrania, których nigdy nawet nie wzięłaby pod uwagę. Podczas spaceru po sklepach nie musisz niczego kupować.
Nowy rok to doskonały moment na zmiany, a ja z przyjemnością Ci w nich pomogę. Uwielbiam ubierać swoich klientów na określone okazje: np. na randkę, albo imprezę rodzinną. Nowy rok może być świetną okazją do zmian w głowie i w szafie, bo, jak zawsze powtarzam, nasz wygląd ma niesamowity wpływ na nasze samopoczucie oraz na to, jak widzą i traktują nas inni.

2. Niespodnaka lub nawet niespodzianki od klubu Wish pole and more...!:)


KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska).

Dżoolka - stylistka i blogerka, organizatorka wydarzeń SWAP. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Od przeszło 8 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada osiem marek własnych, o których więcej przeczytać możesz na www.juliversum.com. Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.

Znajdziesz ją tutaj: Facebook | Instagram | LinkedIn | YouTube | TikTok


Zobacz również:

inne Ubrania Wymiana/sprzedaż ubrań wydarzenia Wałbrzych