SWAP Warszawa, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań!

28 sierpnia 2019, 18:00-20:00 (środa)

Dwa Jelonki, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Zapisz się na wymianę!
już niedostępne -

DZIEWCZYNY! Zapraszam na jesienną, bezgotówkową wymianę ubrań, czyli SWAP Warszawa! ^_^


Zasady imprezy:

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie - czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.


Impreza odbędzie się na Bemowie, w Dwóch Jelonkach, czyli Miejscu Aktywności Lokalnej przy ul. ul. Powstańców Śląskich 44.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY. Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Warszawa.


Bezgotówkowa wymiana ubrań SWAP Warszawa to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziecie miały się w co ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości.

Nie przegap kolejnych wymiań! Śledź na Facebooku i/lub LinkedIn


ORGANIZATOR

Organizatorką wymany SWAP Warszawa jest Dżoolka, stylistka i blogerka. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizcjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje. Od przeszło 6-ciu lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień w Agencji Marketingowej POMELOGO zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu social mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn oraz pisze na Gingers Magazine oraz swój blog o byciu przedsiębiorcą w Polsce. 

Facebook | Instagram | YouTube | Blog | LinkedIn 

Zobacz również:

imprezy Ubrania wydarzenia Warszawa