To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Będę! I chcę otrzymać informację o kolejnych imprezach z cyklu SWAP Wrocław
już niedostępne -

Będzie się działo!

Dziewczyny, to już 7 lat od kiedy nawzajem zaopatrujemy swoje szafy w fantastyczne i oryginalne ubrania. W ciągu tego czasu zawiązało się wiele znajomości, wiele też w naszym życiu się zmieniło, co widać chociażby po zdjęciach sprzed lat!Cieszę się bardzo na myśl na najbliższą wrocławską wymianę bardzo bardzo!!!!
Rezerwujcie sobie termin i szykujcie ubrania! :)


ZASADY IMPREZY

 1. WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.
 2. Nie ma limitu ubrań, co oznacza, że możecie przynieść ze sobą tyle, ile zdołasz udźwignąć! 🙂
 3. Przyniesione ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie - czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
 4. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
 5. Obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych rzeczy.
 6. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków. Dopuszczalne są również kosmetyki, ale książki i wszystko inne musi zostać w domu.


CZAS I MIEJSCE

Wymiana odbędzie się w piątek, 21 lutego w godzinach od 18:00 do 20:00 w Domu Kultury "BAKARA" na I piętrze. Budynek znajduje się przy ul. Różnej 4-6, boczna ul. Grabiszyńskiej. WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY, ale nie wolno sprzedawać ubrań.

Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław.


!!! NAGRODY !!!

SWAP Wrocław to nie tylko ubrania. Jak zawsze nie zabraknie ciekawych nagród, których rozdysponowanie odbędzie się pod koniec imprezy. Tym razem do wygrania będą:

 1. Cały słój pysznego Dolnośląskiego Grzańca, najmłodszego z rodziny Dżemstera, który nie zawiera alkoholu i jest świetną alternatywą dla wina i może być serwowany całej rodzinie! :)
 2. Bilety do kina Helios na seans z cyklu Kino Kobiet
 3. Voucher na pierwszy promocyjny zabieg depilacji laserowej od DepilConcept za 29zł.
 4. Słoiczek pyszngo musu owocowego Dżemster, który ma bardzo mało cukru i jest tak smaczny, że można go jeść łyżką ze słoika. Każda z uczestniczek dostanie również kupony zniżkowe do e-sklepu Dżemstera.
 5. Kupony zniżkowe do e-sklepu z dodatkami i ciuchami iNdependy

Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków i ew. kosmetyków. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w takim stanie, w jakim same chciałybyście je jeszcze nosić.


Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś koleżanki!

Więcej dziewczyn, to więcej ubrań do zdobycia!

KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką wydarzenia jest Dżoolka, stylistka i blogerka. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizcjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje. Od przeszło 6-ciu lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień w Agencji Marketingowej POMELOGO zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu social mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn oraz pisze na Gingers Magazine oraz swój blog o byciu przedsiębiorcą w Polsce.

Facebook | Instagram | YouTube | Blog | LinkedIn

Zobacz również:

inne wydarzenia Wrocław