ŚwiatłoSiła 2024 - Festiwal Foto-Video

6 Września 2024, 09:00 (Piątek) - 7 Września 2024, 20:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bezpłatny bilet upoważnia do: skorzystania ze strefy sprzętowej, wykładów, otwartych stref studio, strefy chillu oraz fotografowania na terenie Stoczni. Bezpłatna rejestracja

Bezpłatny bilet upoważnia do: skorzystania ze strefy sprzętowej, wykładów, otwartych stref studio, strefy chillu oraz fotografowania na terenie Stoczni.

7 Września 2024, 18:00

O festiwalu


Jak zawsze świetna atmosfera, 2 dni wykładów i warsztatów od rana do wieczora, strefy studyjne, konkurs oraz rabaty na tysiące produktów, a do tego kilka oszałamiających niespodzianek. W tym roku jeszcze więcej atrakcji i długo oczekiwany weekendowy termin. Bądź z nami!

Jeśli pasjonujesz się fotografią i filmem, nie możesz przegapić festiwalu "ŚwiatłoSiła" na stoczni gdańskiej! To wyjątkowe wydarzenie, które co roku przyciąga miłośników z całego kraju i nie tylko! Przez dwa lata festiwalu zarejestrowaliśmy ponad 7000 uczestników!

Podczas festiwalu "ŚwiatłoSiła" będziecie mieli okazję odkryć fascynujący świat, który łączy fotografię z przestrzenią przemysłową. Stocznia Gdańska to niezwykłe miejsce, które samo w sobie inspiruje i przykuwa uwagę. Teraz możecie połączyć tę industrialną scenerię ze swoją pasją.

Dołącz do innych entuzjastów tego pięknego medium, rozwijaj swoje umiejętności, inspiruj się innymi twórcami i odkrywaj magię fotografii w wyjątkowej scenerii stoczniowej. 

UWAGA! W 2024 roku data pozostaje ta sama! Zmieniają się dni tygodnia, widzimy się w ECS i na Stoczni 6-ego i 7-ego września, w piątek i sobotę!

Kolejne niespodzianki będziemy odsłaniać z początkiem 2024 roku, zapisz się już dzisiaj i dołącz do wydarzenia, żeby być na bieżąco. 


O miejscu

Stocznia

To ogromne i różnorodne przestrzenie, gdzie kiełkowała kiedyś polska idea wolności. Dziś, sąsiadująca z centrum miasta i uwielbiana przez artystów, jest zachętą, aby uwolnić swoją wyobraźnię i zacząć tworzyć! Twórzcie więc z nami festiwal, jakiego jeszcze w branży nie było, kontynuujmy dzieło pierwsze edycji!

ECS

ECS dało się już poznać jako doskonałe miejsce wydarzeń kulturalnych, konferencji, seminariów i spotkań biznesowych. Foyer z ogrodem zimowym jest całoroczną, atrakcyjną przestrzenią prezentacyjną i cateringową. Corocznie organizuje ponad 600 wydarzeń, w których uczestniczą m.in. przywódcy państw, wybitni intelektualiści, ludzie nauki, kultury i biznesu z całego świata. Poznasz tutaj naszych partnerów, ich sprzęt, posłuchasz wykładów i weźmiesz udział w warsztatach.

Sala BHP

To tu narodziła się Solidarność i podpisano porozumienia sierpniowe. Dziś pełni funkcję muzeum, upamiętniając prawie 200-letnią historię przemysłu stoczniowego. 

Studio Luks Sfera

W dawnym studiu projektowym Stoczni Gdańskiej odbędą się praktyczne warsztaty. Studio posiada zapierające dech w piersiach widoki na stoczniowe żurawie, a przez ogromne okna wlewa się do niego moc dziennego światła. Zachody słońca są tu tak fenomenalne, że nawet najlepsze na rynku lampy i akcesoria, w jakie wyposażone jest studio, mogłyby się wydawać… zbędne.

Montownia Foodhall

Spotkaj się z kuchniami świata i skorzystaj z oferty specjalnej przygotowanej specjalnie na festiwal! Szczegóły będą przygotowane na ulotkach festiwalowych.

Wydział Remontowy

Klub muzyczny sąsiadujący z legendarną bramą Stoczni Gdańskiej. Znany z koncertów zespołów o nieco cięższym brzmieniu i ciekawych nalewek. Można będzie tam odpocząć, porozmawiać w kuluarach, a także wypić specjalnie uwarzony na tę okazję trunek!
O Nas

Cyfrowe.pl to specjalistyczny sklep foto-video. Nr 1 w Polsce, jeśli chodzi o sprzedaż profesjonalnych aparatów i kamer. Większość naszej załogi to miłośnicy fotografii i filmu, a także zawodowi fotografowie i operatorzy kamer. Nasz pierwszy salon powstał 20 lat temu na ul. Kartuskiej w Gdańsku, dziś znajdziesz nas także w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach oraz oczywiście w internecie. Oprócz sklepu prowadzimy także wypożyczalnię, sekcję z używanym sprzętem i organizujemy mnóstwo ciekawych warsztatów foto-video.

Z nami znajdziesz wspólny język, bo łączą nas te same pasje: zdjęcia, filmy, dźwięki, sztuka i technologia. Do trudnych i technicznych tematów podchodzimy z dobrymi emocjami, twórczo i z wyobraźnią.

https://www.cyfrowe.pl/zasady-sprzedazy/o-sklepie.htmlMasz pytanie w związku z festiwalem? Napisz na [email protected]

Rejestrując się na festiwal, akceptujesz regulamin festiwalu dostępny na stronie organizatora i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby eventu: https://swiatlosila.pl/regulamin/