To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu "Świątynia Przyjemności"
już niedostępne 70,00 zł -

Serdecznie zapraszamy pary oraz singli/singielki na Świątynny Wieczór dotyczący przyjemności, seksualności, ekstatyczności i totalności ✨✨✨ 

🗨 "Jako para jesteśmy ze sobą ponad 15 lat. Pragniemy stworzyć cykl regularnie odbywających się spotkań świątynnych, które będą skupiały osoby zainteresowane eksploracją świadomej seksualności i razem z nami zechcą budować wspólnotę świętej seksualności w Trójmieście. Pragniemy aby podejście do seksualności, intymności zostało odczarowane i uzdrowione. Tak, aby seksualność w nas była w pełni uhonorowana. Energia seksualna jest nie tylko potężna ale przede wszystkim święta energią wszechświata. To energia, która sprowadza nas na ten świat . To energia życia! Właśnie takie życie: pełne, spełnione, ekstatyczne chcemy celebrować razem z wami podczas proponowanych przez nas wieczorów świątynnych." 


👉 Poprzez praktyki świątynne, które proponujemy chcemy razem z wami smakować życie, rozkoszować się nim w każdym calu. Poprzez wszystkie zmysły! TOTALNIE 👈

.........................................................................

Podczas wieczoru:

🔄 Będziemy w pięknej, delikatnej, radosnej i bezpiecznej przestrzeni odkrywać nasze drogi do odczuwania przyjemności i świętej ekstatyczności naszych ciał i dusz w taki sposób w jaki czujemy się komfortowo i w tempie jaki sami sobie wybierzemy. 

🔄 Będziemy wyrażać to co pragnie zostać wyrażone poprzez słowa, ciało, ruch i wszystkie inne zmysły. 

🔄 Będziemy wspólnie tworzyć i dzielić przestrzeń gdzie rodzi się MAGIA!
🔄 Będziemy uczyć się pełni odczuwania świata , siebie samego i drugiego człowieka bez lęku bez projektowania swoich historii. 

🔄 Będziemy odkrywać nasze własne drogi i sposoby na poddanie się temu czego pragniemy w pełni swojego jestestwa, ciągle pozostając w swoich własnych granicach i szanując granice innych.
🔄 Będziemy łączyć się z naszym prawdziwym JA poprzez dotyk, ruch i praktykę medytacyjną.
🔄 Będziemy doświadczać, eksperymentować i bawić się.
🔄 Będziemy jasno wyrażać nasze pragnień, marzenia i potrzeby.Dla kogo:

🔄 Dla par i singli , którzy są zainteresowani eksploracją świętej seksualności
🔄 Dla tych którzy pragną otworzyć się na więcej przyjemności i ekstatyczności nie tylko w seksualności, ale generalnie w życiu
🔄 Dla tych którzy pragną doświadczać życia w pełni, TOTALNIE
🔄 Dla tych których interesuje wolność w doświadczaniu, eksploracji i wyrażaniu się.
🔄 Dla tych którzy pragną uwolnić się od starych , niesłużących nam już od dawna przekonań, programów na temat cielesności, seksualności i ekstatyczności. 


Na warsztacie może pojawić się nagość, ale to TY sam/sama decydujesz jak daleko podróżujesz 🧘♀☯🧘♂


Świątynia i wszystkie praktyki będą prowadzone przez nas, ale to TY decydujesz w jaki sposób uczestniczysz i jak głęboko ich doświadczasz. 


Obowiązują zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona. Jednocześnie informujemy, że ze względu na fakt, że równowaga płci jest istotna podczas naszych praktyk, wszystkie zgłoszenia będą akceptowane i potwierdzane indywidualne. 


Do zobaczenia w Świątyni! 

🙏Ania i Maciej🙋♀ Anna Mrówczyńska-Dąbska - https://bit.ly/2mPrM84Terapeutka 

Totalnej Biologii i Certyfikowany Coach CoachWise. Od lat na ścieżce samorozwoju. Zafascynowana Tantrą, Świętą Seksualnością i Totalną Biologią. Podczas terapii indywidualnych i warsztatów towarzyszy wielu osobom w uwalnianiu się od starych, nieuświadomionych programów blokujących nasz pełen potencjał. Pracuje z przekonaniami, które już dawno nam nie służą, prowadząc w dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego ze swoich pacjentów sposób do wolności i odnalezienia swojego prawdziwego JA. Bo właśnie w prawdziwym JA tkwi nasz pełen potencjał i nasza prawdziwa życiowa MOC tworzenia życia takim o jakim marzymy! Od ponad 15 lat w cudownym związku z ukochanym Maciejem. Relacja nasza jest wyjątkowo ekscytującą i przepiękną podróżą ku Wolności i totalności nas samych i naszej relacji. Pełna nie tylko słodkich chwil, ale również pełna wyzwań. Bo właśnie takie jest życie ! 


🙋♂ Maciej Dąbski

Własna firma od kilkunastu lat , wcześniej "korpoludek" :) Od kilku lat doświadcza pracy nas samym sobą poprzez eksplorację takich ścieżek samorozwojowych jak tantra czy szamanizm. Ta podróż w głąb siebie pozwoliła na dotarcie do tego co było ukryte , zakopane. Do swojej zdrowej męskości, do stanięcia w swojej prawdzie, do działania z otwartym sercem w zgodzie ze sobą. Jego intencją jest dzielenie się z innymi swoją do drogą do miłości bez ograniczeń i uprzedzeń. Od wielu lat wspólnie z ukochaną Anią poszukuje drogi w której obydwoje mogliby realizować swoje marzenia i pragnienia zachowując swoją tożsamość i wolność. Ta wspólna droga jest niezwykle ekscytująca i odżywiająca, wymagająca jednak pozostawania w zgodzie ze sobą, ze swoją prawdą.🗓 Data: 14 Grudnia 2019, godz. 18:30-22:30

🌍 Miejsce: ul. Uphagena 19, 80-273 Gdańsk


Zapisy:

📧 sekretariat@odnowacentrum.pl

☎️ (+48) 509 614 409

💸 Koszt Świątyni - 70 zł od osoby (W cenie poza uczestnictwem: napoje i owoce)


Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/425787748311192/


Ilość miejsc ograniczona.

Zobacz również:

inne Seksualność wydarzenia 80-273 Gdańsk