Webinar TLA - Sygnalista w przedsiębiorstwie - szansa, czy zagrożenie?
30 Września 2021, 11:00-12:00 (Czwartek)
link do transmisji zostanie przesłany do uczestników w wiadomości potwierdzającej rejestrację,
Zapraszamy na spotkanie!
Temat spotkania:
Sygnalista w przedsiębiorstwie - szansa, czy zagrożenie?
Zagadnienia, które omówimy podczas webinarium:
- Jakie obowiązki nakłada dyrektywa o sygnalistach?
- Dlaczego warto podjąć działania dotyczące sygnalistów już teraz?
- Jakie korzyści dla organizacji mogą przynieść sygnaliści?
- Jak odpowiednio wdrożyć w swojej organizacji procedury dotyczące sygnalistów?
Prowadzący:
Izabela Medndyk-Pichur - Partner w Kancelarii TLA, Radca Prawny
Łukasz Pyjek - Konsultant w Kancelarii TLA, Aplikant Radcowski
Marcin Dobras - Konsultant w Kancelarii TLA, Prawnik
Zapraszamy
Kancelaria TLA
Partnerzy webinarium:
inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości. inQUBE UIP integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych. Najemcy mają dostęp do budynku 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.
Polska Izba Motoryzacji jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. Powstała w 1994 roku i skupia przedstawicieli szeroko rozumianego lobby sektora motoryzacyjnego. Zrzeszamy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa i stowarzyszenia działające w Polsce.
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Motoryzacja i Elektomobilność - Rada ds. kompetencji w sektorze motoryzacyjnym z uwzględnieniem elektromobilności stanowi ogólnopolską platformę wymiany doświadczeń pomiędzy sferą edukacji formalnej i poza formalnej a przedsiębiorcami. Rada buduje partnerstwa przedsiębiorstw z instytucjami rynku pracy, co pozwala na dostarczenie wiarygodnych danych o potrzebach kwalifikacji w sektorze. W ramach projektu odbiorcami wsparcia są przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej z uwzględnieniem elektromobilności.
Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna jest jedną z czternastu specjalnych stref ekonomicznych w Polsce, które powstały, aby służyć przyspieszeniu wzrostu gospodarczego w danej części kraju. Organem zarządzającym Strefą jest Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna Spółka Akcyjna, która od 1996 r. realizuje cele i zadania warunkujące funkcjonowanie specjalnej strefy ekonomicznej w północno-wschodniej części Polski. Obecnie Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. pełni funkcję zarządzającego obszarem wspierania nowych inwestycji o łącznej powierzchni ok. 26 414 km² (2 641 400 ha)