Zostań swoją własną Osobistą Stylistką

19 Września 2024, 17:00-19:30 (Czwartek)

on-line,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
19 Września 2024, 19:30 450,00 zł

Marzysz o świadomym wykorzystywaniu mody do podkreślenia swojej wyjątkowej sylwetki? Dołącz do mojego wydarzenia. Odkryjesz tajniki stylizacji swojej sylwetki, które odmienią Twój stosunek do ubioru!

Co na Ciebie czeka:

  1. Określenie Typu Sylwetki: Dowiesz się, jak zdefiniować swój typ sylwetki. Przed szkoleniem otrzymasz ode mnie wskazówki, jak dokonać pomiarów.
  2. Sylwetka: Atuty i Mankamenty: Poznasz swoją sylwetkę, z jej unikalnymi atutami i ewentualnymi mankamentami. Dzięki temu zyskasz wiedzę, jakie kroje i fasony najlepiej będą pasować do Twojej figury.
  3. Stylizacja Sylwetki za Pomocą Fasonu, Koloru, Materiałów: Dowiesz się, jak dobierać fasony, kolory i materiały, aby uzyskać efekt wow!
  4. Stylizacja Sylwetki w Zależności od Wzrostu i Figury: Przyjrzymy się, jak stylizować Twoją sylwetkę jeśli jest: niska, wysoka, szczupła lub plus size. Każda figura zasługuje na swoją unikalną stylizację!
  5. Stylizacyjne Sztuczki: Poznasz przydatne stylizacyjne sztuczki dopasowane do Twojej sylwetki. Nie ma uniwersalnych zasad dla wszystkich. Sztuczki sprawią, że Twoje ubrania będą doskonale współgrały z Twoją sylwetką.

 

Rezerwuj miejsce już teraz! 

WAŻNE:

Szkolenia odbywają się raz w miesiącu

Zobacz również:

szkolenia