To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

20 listopada 2019 (środa) już po raz czwarty spotkamy się w Częstochowie na meetupie poświęconym systemom wbudowanym.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych technologiami z obszaru embedded. Wiedzą i doświadczeniami podzielą się eksperci od wielu lat realizujący projekty komercyjne w tym zakresie - Mateusz Januszkiewicz i Paweł Czapiewski.

📅 Kiedy?

20.11.2019 (środa) od 17.30 (udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja).

🏁 Gdzie?

Częstochowa, ul. Jasnogórska 79, piętro 3


👉 Prezentacje:

  1. Mateusz Januszkiewicz: Z kryptografią po jasnej stronie mocy. Od teorii do zastosowań w systemach wbudowanych (i nie tylko).

Mateusz Januszkiewicz - absolwent Politechniki Gdańskiej. Z wykształcenia automatyk-robotyk, programista i architekt systemów wbudowanych z wyboru. Od 8 lat związany z Sii, gdzie realizował projekty dla United Technologies, NXP Semiconductors, Widex'a czy HID'a. Prywatnie pasjonat strzelectwa sportowego, stolarki-ciesiołki oraz motoryzacji.

- Prezentacja jest kontynuacją wcześniejszej prelekcji "O bezpieczeństwie systemów embedded zdań kilka". Tym razem udamy się na jasną stronę mocy gdzie omówimy po krótce i na przykładach metody zabezpieczania urządzeń oparte o szeroko rozumianą kryptografię. Od rozwiązań historycznych przez podstawowe pojęcia jak poufność, integralność i niezaprzeczalność aż po obecne stosowane rozwiązania softwarowe i sprzętowe.Odrzucimy przy tym wszelką skomplikowaną matematykę, a wyjaśnienia oprzemy o analogie do otaczającego nas świata.


2. Paweł Czapiewski: Piramida testów w embedded.

Paweł Czapiewski - na co dzień kierownik zespołów zaangażowany w pracę Centrum Kompetencyjnego Embedded. Zajmuje się tworzeniem i testowaniem oprogramowania na urządzenia wbudowane. Programuje w językach: C, C++, C#, Python. Prowadził m.in. liczne szkolenia weekendowe dla pracowników Sii, Geek Academy - dla początkujących adeptów IT, czy wykłady dla studentów informatyki z Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

- W ramach prezentacji opowiem o dobrych praktykach testowania z Pythonem na przykładzie projektu embedded ze sztuczną inteligencją .


💡 Dlaczego warto wziąć udział w meetupie?

  • Poszerzysz swoją wiedzę na temat technologii z obszaru embedded
  • Porozmawiasz z ludźmi mierzącymi się z podobnymi wyzwaniami
  • Rozwiniesz swoją karierę - Sii, Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce 2019 szuka specjalistów embedded w Częstochowie. To możesz być Ty!

Po prezentacjach będzie możliwość zapoznania się z projektami realizowanymi przez Sii i porozmawiania o aktualnych ofertach pracy w zespole Centrum Kompetencyjnego Systemy Wbudowane.


🍕🍺 Networking przy pizzy i piwie!

Takie spotkania to świetna okazja do wymiany doświadczeń, porozmawiania o technologiach, wyzwaniach i wiadomościach z branży. Organizatorzy przeznaczyli czas na dzielenie się wiedzą pomiędzy prezentacjami. 



💻 Kilka słów o organizatorze

Meetup organizuje firma Sii - pięciokrotny zdobywca tytułu Great Place to Work i wielokrotnie nagradzany dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej. Firma obecna jest w 14 największych miastach w Polsce, od września 2018 również w Częstochowie. Inżynierowie Sii realizują projekty dla wielu polskich i zagranicznych klientów, m.in. Green Hills Software, Bombardier, NXP, Otis, ThyssenKrupp, Allianz, Ingenico i in. Jedną z najdynamiczniej rozwijających się jednostek Sii jest Centrum Kompetencyjne Systemy Wbudowane. To właśnie w Częstochowie jest obecnie budowany nowy zespół Centrum.



🔎 Zapisując się na meetup, akceptujesz regulamin wydarzenia.

Zobacz również:

szkolenia IT Systemy wbudowane wydarzenia Częstochowa