Szczyt Zdrowie 2023

13 Czerwca 2023, 09:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
już niedostępne -

Kongres Szczyt Zdrowie w ciągu ostatniej dekady na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń poświęconych ochronie zdrowia w Polsce. To platforma otwartego dialogu pomiędzy wszystkimi kluczowymi interesariuszami systemu, umożliwiająca wymianę idei, doświadczeń i rozwiązań, które mogą przyczynić się do optymalizacji i modernizacji sektora zdrowotnego w Polsce.

11. edycja Szczytu Zdrowie odbędzie się 13 czerwca 2023 roku (wtorek) w Centrum Dydaktycznym WUM przy ul. Księcia Trojdena 2a w Warszawie. Grono ekspertów, decydentów i liderów branży zdrowotnej spotka się, by rozmawiać m.in. o zasobach kadrowych w ochronie zdrowia, rozszerzaniu i przyspieszaniu dostępu do diagnostyki, implementacji i finansowaniu najnowocześniejszych terapii, modernizacji infrastruktury medycznej, a także o promowaniu innowacyjności w sektorze ochrony zdrowia. Szczególną uwagę poświęcimy edukacji zdrowotnej pracowników i pracodawców oraz zdrowiu psychicznemu Polaków.

Jeśli przyszłość polskiego systemu ochrony zdrowia nie jest Ci obojętna - SAVE THE DATE.

Miejsce: Centrum Dydaktyczne WUM, ul. Księcia Trojdena 2a, Warszawa, Aula A.

Formuła Kongresu: Hybrydowa - wydarzenie zorganizowane zostanie stacjonarnie z transmisją on-line w serwisie informacyjnym www.medexpress.pl oraz na stronie wydarzenia: www.szczytzdrowie.pl

Instytut Ochrony Zdrowia - prężnie rozwijający się think tank działający w szeroko pojętej branży ochrony zdrowia, przygotowujący opiniotwórcze raporty, analizy i prognozy, a także wydarzenia kreujące platformę dialogu pomiędzy interesariuszami polskiej branży zdrowotnej. Wydawca wielu interdyscyplinarnych, pogłębionych prac naukowo-badawczych, m.in. raportu "Zdrowie priorytetem politycznym państwa - analiza i rekomendacje".


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa