To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. Przy CNE dostępny jest również płatny parking dla gości. Przełamywanie rutyny: Grywalizacja jako narzędzie motywacyjne w edukacji.

Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. Przy CNE dostępny jest również płatny parking dla gości.

już niedostępne -

Przełamywanie rutyny. Grywalizacja jako narzędzie motywacyjne w edukacji

Zapraszamy nauczycielki i wszystkich nauczycieli na kolejne szkolenie w ramach cyklu WARTO SIĘ SZKOLIĆ, które odbędzie się 12 grudnia o godzinie 15:00 w Centrum Nauki Experyment. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a zapisów można dokonywać na stronie evenea.pl. Tematem najbliższego spotkania, prowadzonego przez dr inż. Natalię Gletkę i inż. Agnieszkę Gosk z Politechniki Gdańskiej, będzie grywalizacja.

Chcecie ożywić swoje lekcje i zwiększyć zaangażowanie uczniów? Poznajcie moc grywalizacji w edukacji! Szkolenie organizowane przez Centrum Nauki Experyment to nie tylko wprowadzenie do świata gier, ale przede wszystkim praktyczne narzędzia, które zmienią Wasze podejście do nauczania. Podczas spotkania zgłębicie sekrety grywalizacji, odkryjecie, jak rewolucjonizować proces nauczania, podnosząc motywację uczniów i pomagając im przezwyciężyć edukacyjne wyzwania. Bardzo istotne jest, by znaleźć równowagę pomiędzy edukacją i zabawą, dlatego razem zidentyfikujemy momenty, w których wykorzystanie grywalizacji będzie najbardziej efektywne. Ze szkolenia wyjdziecie ze zbiorem dobrych praktyk i pomysłów, a także nauczycie się tworzyć zajęcia, które będą równocześnie merytoryczne i pełne zabawy. Sprawdźcie, jak grywalizacja może przemienić Waszą klasę w dynamiczne, motywujące i inspirujące środowisko nauki. Zarezerwujcie swoje miejsce i razem z nami przełamcie rutynę w edukacji!

podczas szkolenia

  • dowiecie się, czym jest grywalizacja i dlaczego warto ją stosować na każdym etapie kształcenia
  • poznacie podstawowe założenia grywalizacji w edukacji oraz zasady gamifikacji
  • przekonacie się, że grywalizację można wprowadzić w ramach nauczania wszystkich przedmiotów
  • poznacie praktyczne i sprawdzone pomysły na lekcje z wykorzystaniem gamifikacji
  • uzyskacie możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami szkolenia

termin wtorek 12 grudnia 2023 r.

miejsce Centrum Nauki Experyment

czas trwania 3 godz., 15:00-18:00

dla kogo nauczyciele I-VIII szkół podstawowych

liczba miejsc ograniczona - szkolenie przeznaczone dla 25 osób (pierwszeństwo zapisów dla nauczycieli i nauczycielek biorących udział w programie Ambasador Experymentu)

prowadzące szkolenie

Natalia GIetka - specjalistka do spraw gier edukacyjnych w Centrum Nowoczesnej Edukacji Politechniki Gdańskiej. Nauczycielka akademicka z 10 letnim stażem, absolwentka Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska PG. Swoją pracę łączy z pasją do gier i nowoczesnych technologii. Wspiera innych i dąży do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w nauczaniu np. poprzez prowadzenie zajęć w formie grywalizacji; szkolenie nauczycieli z aplikacja Microsoft Teams i platformy eNauczanie PG, by mogli jeszcze lepiej wspierać studentów w procesie uczenia się. Rozpowszechnia posiadaną wiedze nie tylko na uczelni, ale także wśród nauczycieli niższych szczebli edukacji poprzez warsztaty z wprowadzania grywalizacji w celu zachęcenia uczniów do nauki.

Agnieszka Gosk - programistka i projektantka Grywalizacji na Politechnice Gdańskiej. Kreatywnie podchodzi do każdego tematu z łatwością dopasowując do nich ciekawą fabułę. Po pracy koncepcyjnej z przyjemnością siada do pisania kodu i przeniesienia wymyślonego świata na stronę internetową. Na koncie ma również wiele napisanych LARPów, aktywność na pograniczu gry i sztuki, które prowadziła podczas różnych wydarzeń w całej Polsce. Uwielbia tworzyć światy, w które może przenieść swoich graczy, gdzie może ich czegoś nauczyć, pokazać niesamowite rzeczy i sprawić by przeżyli niezapomnianą przygodę.
Polityka przetwarzania danych osobowych

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdynia