Prawo Autorskie a Biznes Muzyczny - szkolenie eksperymentalne online

24 Listopada 2022, 19:00 (Czwartek)

ZOOM - online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Fundacja The Polish Modern Music Institute PMMI Krakow i Studia Muzyczne we współpracy z Kancelaria Prawna Przybycień & Mioduszewski Adwokaci i Radcowie Prawni, zaprasza wszystkich, związanych z branżą muzyczną na SZKOLENIE EKSPERYMENTALNE online
Format spotkania:
- Q&A z prowadzącym ❗
✅ TERMIN:
CZWARTEK 24 listopada 2022 r., godz. 19:00
✅ MIEJSCE SZKOLENIA
• On-line - platforma Zoom
Rezerwacja miejsca na spotkanie online

Fundacja The Polish Modern Music Institute PMMI Krakow i Studia Muzyczne we współpracy z Kancelaria Prawna Przybycień & Mioduszewski Adwokaci i Radcowie Prawni, zaprasza wszystkich, związanych z branżą muzyczną na SZKOLENIE EKSPERYMENTALNE online
Format spotkania:
- Q&A z prowadzącym ❗
✅ TERMIN:
CZWARTEK 24 listopada 2022 r., godz. 19:00
✅ MIEJSCE SZKOLENIA
• On-line - platforma Zoom

dostępnych: 8

już niedostępne -

Prawo Autorskie a Biznes Muzyczny - szkolenie eksperymentalne online.

Fundacja The Polish Modern Music Institute PMMI Krakow i Studia Muzyczne we współpracy z Kancelaria Prawna Przybycień & Mioduszewski Adwokaci i Radcowie Prawni, zaprasza wszystkich, związanych z branżą muzyczną na SZKOLENIE EKSPEREMENTALNE - pierwsze spotkanie kursu z cyklu "Event Management & Music Business" (Kurs łącznie 8 tematów - 18 spotkań) : PRAWO AUTORSKIE w branży muzycznej.

Format spotkania:

- Q&A z prowadzącym ❗

✅ O SPOTKANIU

Informacje wstępne:

Niniejszy dokument zawiera skrócony przekrój informacji i wykaz najważniejszych zagadnień, problemów służących zrozumieniu czym jest PRAWO AUTORSKIE w Branży Muzycznej.

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami z prawa autorskiego i wieloma pytaniami spływającymi na naszą skrzynkę, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa potrzebom. Obecne szkolenia z praktyki stosowania prawa w branży muzycznej mają charakter przeglądowy a format jest ograniczony do 2-godzinnych webinariów. Mając na uwadze, że pojawia się coraz więcej szczegółowych pytań uruchomiamy cykl certyfikowanych szkoleń pozwalających na dokładne przeanalizowanie problematyki prawnowautorskiej w branży muzycznej. Szkolenia będą zarówno w wersji krótszej - pojedynczych, tematycznych wyspecjalizowanych seminariów jak i szerszych kursów 2-4 spotkaniowych pozwalających na praktyczne zajęcia, dyskusje itp.

Poniżej zamieszczamy zakresy poszczególnych kursów, z którymi chcemy Państwa zaznajomić.

Temat 1.

Wprowadzenie do prawa autorskiego w muzyce - szkolenie dwugodzinne, niecertyfikowane; - ten format będziemy dla Państwa powtarzać

Temat 2.

Łączenie muzyki do innego utworu, obejmuje m.in.: - dwa spotkania dwugodzinne.

Temat 3.

Umowy fonograficzne - obejmuje m.in.: - trzy spotkania dwugodzinne.

Temat 4.

Organizacje Zbiorowego Zarządzania prawami autorskimi -- obejmuje m.in.: - trzy spotkania dwugodzinne.

Temat 5.

Prawne aspekty projektów muzycznych - obejmuje m.in.: - trzy spotkania dwugodzinne.

Temat 6.

Swoboda twórczości w muzyce - obejmuje m.in.: - dwa spotkania dwugodzinne.

Temat 7.

Jak zorganizować produkcję - prawne aspekty - obejmuje m.in.: - dwa spotkania dwugodzinne.

Temat 8.

Prawne aspekty umów koncertowych - obejmuje m.in.: - trzy spotkania dwugodzinne.

CEL SPOTKANIA.

Pierwsze spotkanie z Państwem, jest planem odnoszącym się do działań czysto eksperymentalnych, organizator i prowadzący szkolenia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rezultaty lub ich brak po stronie uczestników.

Chcemy Państwa zaznajomić z planem zajęć, porozmawiamy o Waszych potrzebach i przedstawimy tematy główne naszych szkoleń nn. Kursu.

Udział w nn. spotkaniu jest bezpłatny, ewentualne udział w kursie, konsultowanie wdrażanych procesów jest płatne, wg indywidualnych ustaleń, ze zdecydowanymi uczestnikami.

GRUPA DOCELOWA

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy:

• muzyków;

• producentów muzycznych;

• pracowników instytucji kultury;

• pracowników wydawnictw muzycznych, agencji koncertowych i reklamowych;

• pracowników firm audiowizualnych i fonograficznych;

• aspirujących Event Managerów;

• wszystkich w jakikolwiek sposób związanych z branżą muzyczną, chcących usystematyzować tę już posiadaną i zdobyć nową, praktyczną wiedzę. Praktyczną, ponieważ...

✅ SZKOLENIE POPROWADZI:

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez Marcina Mioduszewskiego - radcę prawnego; wspólnika kancelarii Przybycień & Mioduszewski Adwokaci i Radcowie Prawni a także jako of counsel w - Markiewicz & Sroczyński Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie. Marcin Mioduszewski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UJ, gdzie ukończył także studia doktoranckie. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, w szczególności prawie autorskim, prawie ochrony konkurencji i konsumentów, a także w prawie telekomunikacyjnym oraz prawie pracy.

Od kilku lat prowadzi szkolenia i wykłady z obszaru prawa. W ramach konferencji i szkoleń dla branży wydawniczej, fonograficznej, filmowej i informatycznej prowadzi wykłady na temat prawa własności intelektualnej, prawa konkurencji, umów cywilnoprawnych oraz ochrony informacji.

✅ TERMIN:

CZWARTEK 24 listopada 2022 r., godz. 19:00

✅ MIEJSCE SZKOLENIA

• On-line - platforma Zoom

• Link oraz ID do logowania przesłane zostaną na podany przez Państwa e-mail najpóźniej dzień przed wydarzeniem

• Logując się na platformę Zoom, należy wpisać dane umożliwiające identyfikację (imię i nazwisko albo pseudonim - zgodnie z danymi podanymi w formularzu rezerwacji miejsc).

✅ ORGANIZATOR

Fundacja The Polish Modern Music Institute

Telefon: +48 576 008 818

E-mail: INFO@STUDIAMUZYCZNE.PL

Koordynator: +48 882 486 848

✅ SUGESTIE

• Skopiuj link tego wydarzenia i dodaj do swojego profilu na FB - niech wszyscy wi(e)dzą, że się rozwijasz! 💪

• Zaproś znajomych do udziału w wydarzeniu

• Pamiętaj: pilnuj terminów spotkań!

Do miłego zobaczenia!

Hasztagi wydarzenia (#):

#academyofmusicbusines #studiamuzyczne #akademiabiznesumuzycznego #szkoleniadlamuzykow #warsztatyrozwojowe #eventmanagement #musicbusiness #prawaautorskie #branzamuzyczna

Zobacz również:

szkolenia Bass Biznes muzyczny Branża eventowa Branża szkoleniowa DJ Event Manager Festiwal muzyczny Gitara Klub biznesowy Koncert Muzyka Organizacja szkoleń online Prawo Prawo autorskie Produkcja dźwięku Produkcja filmu Produkcja muzyczna Realizacja Celów Szkolenie menedżerskie Warsztaty Warsztaty artystyczne Wokal