Szkolenie SEO Warszawa

25 Listopada 2019, 09:00-17:00 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  EARLY BIRD
Wyprzedane 490,77 zł Wyprzedane
  LATE BIRD
już niedostępne 736,77 zł -

Skuteczne szkolenie SEO

SEO to najbardziej skuteczny i trwały sposób na osiągnięcie wysokich wyników w wyszukiwarce, jednak wymaga sporego zaangażowania i szerokiej wiedzy w tym zakresie. Warto znać podstawy, aby Twoja współpraca z Seowcami była efektywna.

Jeżeli tworzysz content w małej firmie lub prowadzisz własny E-commerce i masz za sobą doświadczenia (niekoniecznie dobre) związane z pozycjonowaniem serwisów internetowych, z naszego szkolenia wyniesiesz praktyczną wiedzę związaną z SEO oraz świadomość popełnianych błędów.

Po szkoleniu otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa oraz zostaniesz zaproszony/a do grupy na Facebooku, gdzie będziesz miał/a kontakt z prowadzącymi, którzy odpowiedzą na pytania, jakie z pewnością pojawią się po szkoleniu.

Paweł Gontarek, SEO Director Fabryka Marketingu

Paweł Gontarek, popularnie zwany Zgredem. Pracuje w Fabryce Marketingu jako szef zespołu SEO. Od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu społeczności SEO krzewiąc wiedzę z zakresu pozycjonowania i optymalizacji witryn internetowych. Autor bloga SEO Zgred.

Mateusz Malinowski, SEO Manager Fabryka Marketingu

Posiada doświadczenie w prowadzeniu ponad 100 projektów SEO. Pracuje w Fabryce Marketingu jako SEO Manager, gdzie jest odpowiedzialny za tworzenie kompleksowych strategii SEO (rynek krajowy i zagraniczny), audytowanie serwisów, rekomendacje content marketingowe pod kątem SEO, proces linkbuilding'u oraz szkolenie klientów.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa