To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Miasto Słupsk zapraszają słupskich przedsiebiorców na szkolenie "Przewodnik po narzędziach AI - Chat GPT, Midjourney i inne"

Szkolenie odbędzie się: 22.11.2023r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, ul. Portowa 13b, Słupsk, sala 2.

Sztuczna inteligencja (AI) otwiera przed nami nowe, fascynujące możliwości. Badania Uniwersytetu Harvarda wskazują, że dzięki niej możemy zwiększyć wydajność i jakość naszej pracy nawet o 40%.

Podczas szkolenia zajmiemy się tym, jak wykorzystać potencjał Sztucznej Inteligencji. Dowiecie się, jak te narzędzia działają i jak ich używać. Skupimy się na generatorach tekstowych, takich jak Chat GPT, które pozwalają na bezwysiłkowe tworzenie wysokiej jakości tekstów, oraz na generatorach graficznych typu Midjourney czy DALL-E, dzięki którym każdy może kreować imponujące grafiki, zdjęcia i wizualizacje. Poznacie nie tylko teorię, ale też zobaczycie praktyczne wykorzystanie Sztucznej Inteligencji.

Otrzymacie Państwo wiedzę która jest zarówno przydatna, jak i po prostu będzie bardzo ciekawa.


Czego się dowiecie:

 • Czym są narzędzia wspomagane AI (Sztuczną Inteligencją) ?
 • Jak używać generatorów tekstowych - na przykładzie Chat GPT?
 • Jak używać generatorów graficznych - na przykładzie Midjourney?
 • Jak znaleźć wyspecjalizowane narzędzia odpowiadające Waszym specyficznym potrzebom?
 • Jak pisać komendy, które pozwalają sprawnie używać narzędzi AI?
 • Jak dalej rozwijać swoje umiejętności w zakresie narzędzi AI?

Program szkolenia:

 • 09:45-10:00 - Powitalna kawa
 • 10:00-11:30 - Szkolenie w formie wykładu
 • 11:30-11:45 - Sesja Q&A
 • 11:45-12:00 - Kawa i rozmowy kuluarowe

PROWADZĄCY: 

Jan Rudziński - przedsiębiorca zajmujący się innowacjami. Specjalizuje się w zakresie sztucznej inteligencji, budowy startupów oraz rozwoju biznesu za pomocą nowych produktów i technologii. Jan pomagał rozwijać innowacje zarówno globalnym korporacjom, jak i małym lokalnym firmom. Jego działania przyczyniły się do wprowadzenia licznych nowych produktów i usług w Polsce i za granicą. Od ponad 10 lat realizuje szkolenia i warsztaty m.in. dla największych polskich i globalnych korporacji.


WARUNKI UDZIAŁU:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. 

Szkolenie dedykowane jest dla przedsiębiorców. Liczba Uczestników wydarzenia jest ograniczona. O możliwości udziału w wydarzeniu decyduje kolejność dokonania zgłoszenia. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rejestracji w przypadku wykorzystania wszystkich dostępnych miejsc przeznaczonych dla Uczestników wybranego wydarzenia. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc Organizator zastrzega sobie również możliwość limitu ilości osób na jedną firmę. Każda z zarejestrowanych i zweryfikowanych osób otrzyma na swój e-mail potwierdzenie.

Uczestnik może zrezygnować z udziału w wydarzeniu, ale jest zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania Organizatora o rezygnacji z udziału poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected] w terminie nie później niż na 2 dni robocze do dnia wydarzenia.
Nieodwołanie uczestnictwa i nie wzięcie udziału w wydarzeniu skutkuje obciążeniem Uczestnika karą umowną w wysokości 150 zł (sto pięćdziesiąt złotych), płatna za każdego zgłoszonego Uczestnika.

PARTNER SAMORZĄDOWY:

 • Miasto Słupsk - to tuż po Metropolii Trójmiejskiej ważne centrum gospodarczo - kulturalne, naukowe i turystyczne w regionie Pomorza Środkowego. Słupsk liczy ok. 89 tys. mieszkańców i zajmuje powierzchnię 43 km2. Jest to atrakcyjne miejsce dla rozwoju biznesu i nowoczesnych trendów oraz kreatywnego spędzania czasu wolnego.

ORGANIZATOR / KONTAKT :

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia jej działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Misją PARR jest inicjowanie, promowanie i wspieranie działań służących rozwojowi regionalnemu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. PARR, jako regionalny punkt kontaktowy dla przedsiębiorców w ramach Polskiej Strefy Inwestycji jest uprawniona do wydawania decyzji o wsparciu w imieniu ministra właściwego do spraw gospodarki. Zasięg SSSE w ramach PSI obejmuje 16 powiatów, zlokalizowanych na terenie trzech województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego. www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73, [email protected]


Zobacz również:

szkolenia Branża szkoleniowa Doradztwo Biznesowe Przedsiębiorcy Webinar wydarzenia 76-200 Słupsk