To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Sztuczna inteligencja w pracach laboratoryjnych
już niedostępne -

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Lider ISP 4: Technologie medyczne w zakresie chorób cywilizacyjnych i okresu starzenia, ma przyjemność zaprosić na spotkanie pt. "Sztuczna inteligencja w pracach laboratoryjnych. Systemy do wprowadzania, przetwarzania oraz prezentacji informacji dla przedsiębiorstw".

Wydarzenie w formule online odbędzie 16 lipca 2020 r. o 13:00 na platformie zoom.

Agenda spotkania:

1. Dlaczego warto informatyzować przepływ i wymianę informacji?
2. Fakty i mity nt. Informatyzacji przedsiębiorstw.
3. Elementy składowe procesu informatyzacji przedsiębiorstw.
4. Sztuczna inteligencja jako element wspierania codziennych czynności w laboratoriach badawczych oraz przedsiębiorstwach produkcyjnych.

W gronie eksperckim:

1. Amadeusz Kordasiński - założyciel przedsiębiorstwa wytwarzającego oprogramowanie dla klientów biznesowych Hand2band Group sp. z o.o., prezes zarządu i główny udziałowiec w firmie Do Sport Now sp. z o.o. - platforma internetowa e-commerce dla usług i zajęć sportowych. Założyciel i członek zarządu w firmie Lab Control sp. Z o.o. - producent i dostawca oprogramowania ubezpieczającego krytyczne procesy w laboratoriach badawczym, działach R&D i przedsiębiorstwach produkcyjnych. Wśród odbiorców usługi i produktów oferowanych przez powiązane podmioty są: Grupa Kapitałowa Inter Cars SA, Milarex sp. Z o.o., Maspex Wadowice sp. Z o.o., Grupa Azoty SA, czy Olivia Business Centre.

! Tylko osoby zarejestrowane mogą zadać pytanie ekspertom, przez wypełnienie pola: "pytanie do eksperta" !

Zobacz również:

inne