To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

1 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) na spotkanie z podróżnikiem i fotografem, Mirosławem Siemieniukiem. Gość opowie o swojej ostatniej podróży do Szwajcarii, przy okazji prezentując zdjęcia z tego regionu Europy. 

O Szwajcarii:

To rzadko wybierany kraj na urlopowe wypady i tym samym mało znany. Tymczasem szwajcarskie widoki zapierają dech w piersiach. Kto chce zobaczyć wysokie Alpy, śnieg leżący na 4 000m, krowy pasące się na wysokości 2000 m, średniowieczne zabytkowe miasteczka, zwierzęta i roślinność alpejską - niech przyjdzie na kolejną po Japonii, USA i Chinach, prelekcję pana Mirosława Siemieniuka.

Mirosław Siemieniuk jest absolwentem filologii angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od ponad 20 lat uczy języka angielskiego w Zespole Szkół Samochodowych w Szczecinie. Tryb życia Mirosława Siemieniuka pozwala mu łączyć i rozwijać jego pasje: podróże i fotografię. Jest członkiem klubu fotograficznego Grupa Amatorów Fotografii Prawie Artystycznej i Google Local Guides. Swoje zdjęcia publikuje w Internecie na Mapach Google oraz pisze recenzje odwiedzanych miejsc.

Zobacz również:

kultura i sztuka Fotografia krajobrazowa Spotkanie z podróżnikiem Turystyka wydarzenia Szczecin