Zbuduj tablicę narzędziową! - warsztat online

21 Listopada 2020, 10:00-13:00 (Sobota)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na 2 tygodnie przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa. wejsciówka

Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na 2 tygodnie przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka". bilet REZERWOWY

jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka".

już niedostępne -

Warsztat bez narzędzi to nie warsztat! A co, jeżeli narzędzia nie mają swojego miejsca? O to zadbamy my.
Zapoznaj się z podstawową obróbką drewna. Szlifowanie i lakierowanie, to jedne z kilku czynności, które będą wykonywane podczas pracy. Sklejkowa tablica będzie idealnym miejscem do układania Twoich domowych narzędzi. Dodatkowo, podczas zajęć wykonasz również małe, sklejkowe pudełko do przechowywania niewielkich elementów.

UWAGA: Ze względów bezpieczeństwa warsztat przeprowadzany jest w trybie zdalnym przy pomocy platformy Zoom.us. 
Aby wziąć udział w warsztacie należy posiadać komputer PC, MAC lub laptop z zainstalowaną aplikacją Zoom. Link:https://zoom.us/download.

Link do zajęć zostanie przekazany uczestnikom drogą email.

Wszelkie niezbędne do warsztatu materiały zostaną wysłane do wskazanego w formularzu rejestracyjnym paczkomatu Inpost. 


Odbiorca: młodzież 15+

ilość osób: 12 
rodzaj: jednorazowe
Termin: 21 listopada
Godzina: 10:00-13:00 
W przypadku braku zebrania minimalnej ilości potwierdzeń obecności, zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć. Organizator powiadamia o tym fakcie Uczestników drogą elektroniczną 3 dni przed wyznaczonym terminem warsztatów. Potwierdzenia obecności są wysyłane do uczestników na min. 2 tygodnie przed planowanym wydarzeniem.

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange

Zobacz również:

szkolenia