TalentRoom - sprawdź się w działaniu | 2 terminy!

27 Lipca 2022, 10:00 (środa) - 9 Sierpnia 2022, 17:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Termin: 27 lipca 2022
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Termin: 9 sierpnia 2022
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

TalentRoom powstał dla tych, którzy chcieliby sprawdzić swoje mocne strony i talenty w działaniu. To nie tylko logiczna gra na zasadzie escape roomu, ale też ciekawa forma spędzenia czasu z nowo poznanymi osobami lub grupą przyjaciół (3-5 osób).

TalentRoom to warsztaty, podczas których każdy ma co robić, a im więcej zaangażowania, tym lepsza zabawa i większa szansa na wykonanie zadania. Przydają się umiejętności analityczne, kreatywność, spostrzegawczość czy kojarzenie faktów. Aby wykonać zadanie uczestnicy muszą rozwiązać szereg zagadek, znaleźć ukryte rekwizyty i sekretne schowki, a także rozszyfrować wiadomości, znaleźć klucze i kody. Skazani na współpracę i swoje kompetencje!

Ciemność i zagadki to jednak nie wszystko. Cały proces przebiega w trzech etapach. Na początek krótkie warsztaty z zakresu kompetencji. Następnie uczestnicy zostają zamknięci w pokoju - TalentRoomie, gdzie podczas rozwiązywania szeregu zagadek, sprawdzających ich umiejętności, będą obserwowani przez doradczynię zawodową. Na koniec ponownie spotkają się w sali warsztatowej, aby omówić wyniki swojej pracy.

Każdy uczestnik zabawy otrzyma informację zwrotną dotyczącą tego, jak współpracuje z grupą oraz jaką rolę przyjął podczas wykonywania zadań. Dowie się, w czym się sprawdza i jakie kompetencje są kluczowe przy wykonywaniu poszczególnych etapów. Dodatkowo może otrzymać informacje na co zwrócić uwagę w przypadku rekrutacji, przy użyciu podobnych narzędzi.

Prowadząca

Anna Kwiecińska - doradca zawodowy. Absolwentka socjologii i logopedii Uniwersytetu Gdańskiego, terapeutka zajęciowa. W swoim doświadczeniu zawodowym skupiła się na pracy z ludźmi, także z osobami niepełnosprawnymi w zakresie doradztwa zawodowego. Zajmuje się poradnictwem zawodowym, zarówno w formie indywidualnej współpracy z klientem, jak i grupowej pracy warsztatowej. Dobrze rozumie się z młodzieżą, lubi pracę nad kompetencjami. Posiada doświadczenie w wystąpieniach publicznych podczas dużych imprez i wydarzeń.

Zaaferowana myśleniem wizualnym. Ceni dobrą muzykę, ma skłonności do słuchania jej bardzo głośno. Amatorka miejskiej jazdy rowerowej. Zwolenniczka zatrzymania się na moment, rozmowy i analizy oraz podejmowania przemyślanych działań.

Kiedy

Ze względu na duże zainteresowanie, uruchamiamy dwa nowe terminy!

  • 27 lipca 2022, godz. 10:00-12:00, 
  • 9 sierpnia 2022, godz. 15:00-17:00,

stacjonarnie w Centrum Rozwoju Talentów.

Organizatorem warsztatów jest Centrum Rozwoju Talentów - nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Informacja o innych warsztatach: www.centrumtalentow.pl


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk