Warsztaty z talentami w roli głównej: Zatoka Talentów | Twoje talenty w rekrutacji

23 Maja 2022, 15:00 (Poniedziałek) - 30 Maja 2022, 17:00 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zatoka Talentów - 23 maja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Ważne! Nie musisz być uczestnikiem "Zatoki Talentów", ale musisz znać swoje Top 5 talentów wg Gallupa. Twoje talenty w rekrutacji - 30 maja

Ważne! Nie musisz być uczestnikiem "Zatoki Talentów", ale musisz znać swoje Top 5 talentów wg Gallupa.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Chciał_byś poznać swoje talenty i nad nimi popracować? W dwa poniedziałki maja zapraszamy na dwa warsztaty. Pierwsze: "Zatoka Talentów" zaplanowana jest na 23.05, a drugie - "Twoje talenty w rekrutacji" tydzień później - 30.05 .

Oba spotkania oparte są na teorii CliftonStrengths (tzw. teorii talentów Gallupa)

Na pierwsze może przyjść każdy (dorosły), natomiast drugie skierowane są do osób, które znają swoje TOP5 - niekoniecznie muszą być uczestnikami "Zatoki talentów".


Dlaczego warto?

Poznanie, nazwanie i analiza swoich talentów, to punkt wyjścia w dalszym rozwoju, nie tylko zawodowym. W wybranej teorii talenty to naturalne i powtarzające się wzorce myślenia, uczuć i zachowań, które zawierają się w czterech obszarach:

  • Myślenie strategiczne (Strategic Thinking) - 8 talentów
  • Budowanie relacji (Relationship Building) - 9 talentów
  • Wpływanie (Influencing) - 8 talentów
  • Wykonywanie (Executing) - 9 talentów

Kluczem jest sprawienie, aby nasze talenty stały się naszymi mocnymi stronami. Kto chętny?


Zatoka Talentów

23 maja 2022 r., godz. 15:00-17:00

To warsztaty pod hasłem: odkryj swój potencjał. Chcesz się dowiedzieć jak? to propozycja dla Ciebie!

Spotkanie składa się z dwóch części: teoretyczno-warsztatowej oraz gry, zaprojektowanej specjalnie na potrzeby zajęć. A  wszystko po to, aby poznać wszystkie 34 talenty i odkryć swoje Top 5!


Talenty w rekrutacji

30 maja 2022 r., godz. 15:00-17:00

Ważne! nie musisz być uczestnikiem Zatoki Talentów, ale musisz znać swoje Top 5 talentów wg Gallupa.

Jeżeli wiesz już, jakie są Twoje najmocniejsze talenty i chciałbyś je wykorzystać w procesie rekrutacji, to warsztaty właśnie dla Ciebie!

Będąc uczestnikiem warsztatów spróbujesz zrozumieć swoje Top 5 w kontekście rynku pracy. Dzięki analizie oraz samoświadomości mocnych stron nauczysz się mówić o własnych talentach, a mając tę wiedzę, będziesz mógł/mogła ich używać i wykorzystywać w procesie rekrutacyjnym - w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. 


Prowadzące

Beata Butkiewicz - pedagog, licencjonowany doradca zawodowy, coach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Psychologii. Na swoim koncie ma szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu, treningu umiejętności menedżerskich, interpersonalnych oraz rekrutacji i selekcji ukończonych m. in. na Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestniczyła w szkoleniu "Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami". Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia doradztwa zawodowego indywidualnego, jak i szkoleń warsztatowych dla różnych grup klientów. Jej działalność szkoleniowa dotyczy m. in. szkoleń z obszaru diagnozowania kompetencji, planowania kariery zawodowej, komunikacji interpersonalnej, rozwoju osobistego i zawodowego, technik autoprezentacji. W swojej pracy zawodowej stawia na profesjonalizm, wspieranie i towarzyszenie tym, którzy chcą się rozwijać.

Posiadane talenty: zbieranie, maksymalista, bliskość, poważanie, strateg

Agata Jakowlew-Dąbrowska - doradca zawodowy, psycholog, trener rozwoju osobistego z 12-letnim doświadczeniem. Z wykształcenia psycholog, specjalizacja: organizacja i zarządzanie. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu rekrutacji, selekcji, coachingu i doradztwa zawodowego, studia podyplomowe z zakresu psychosomatyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia dla menadżerów personalnych na Politechnice Gdańskiej. Zajmuje się doradztwem zawodowym i wsparciem psychologicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z klientem w zakresie diagnozowania potencjału kompetencyjnego, odkrywania mocnych stron i umiejętnego ich wykorzystania, sztuki motywacji i zarządzania zmianą. Jej pasje: jeździectwo...od zawsze, windsurfing... od niedawna :)

Posiadane talenty: aktywator, ukierunkowanie, strateg, maksymalista, indywidualizacja


Miejsce

Warsztaty odbędą się w formie stacjonarnej w Centrum Rozwoju Talentów.

Centrum Rozwoju Talentów -  to nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Więcej informacji: www.centrumtalentow.pl

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk