Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  62 Talk4Devs
20 Października 2020, 23:59

Jakub Sendor - DevSecOps - Information Security in Agile Software Development 

Z prezentacji dowiesz się jak podejście DevSecOps może doprowadzić do szybszej pętli informacji zwrotnej w przypadku problemów z bezpieczeństwem informacji w oprogramowaniu, które wytwarzasz. Co więcej, wyjaśnimy, jak przeobrazić Twoje zwinne podejście do wytwarzania oprogramowania tak, by korzystało z nowego podejścia DevSecOps i dzięki temu Twoja organizacja produkowała kod ze znaczenie mniejszą ilością luk bezpieczeństwa.


Jakub Sendor:

Kuba Sendor pomaga firmom tworzyć bezpieczne oprogramowanie w ciągle zmieniającym się świecie zagrożeń. Obecnie pracuje jako Delivery Manager w j-labs, gdzie opiekuje się niesamowitym zespołem inżynierów dostarczającym oprogramowanie na rynek profesjonalnych aplikacji biznesowych.

Wcześniej Kuba opiekował się zespołem Bezpieczeństwa Informacji Korporacyjnej w Yelpie, w głównej siedzibie firmy w San Francisco, gdzie razem ze swoim zespołem byli odpowiedzialni za analizę i odpowiadanie na incydenty bezpieczeństwa. Przedtem pracował także jako badacz w grupie Bezpieczeństwa i Zaufania w firmie SAP. Tam brał udział w inicjatywach związanych z bezpiecznym dostępem do danych i politykami prywatności, na długo zanim ktokolwiek interesował się RODO.

W trakcie swojej kariery Kuba przemawiał na wielu międzynarodowych konferencjach, m.in. Black Hat, BSides, BruCON, 4Developers, OWASP Poland Day i DevOpsDays.

W wolnym czasie jeździ na rowerze, biega oraz czyta thrillery konspiracyjne.


Agenda:

  • 18:00 Powitanie
  • 18:10 Jakub Sendor - DevSecOps - Information Security in Agile Software Development
  • 18:45 Q&A
  • 19:00 Zakończenie

Talk4Devs: zdobywaj wiedzę od praktyków IT!

► Cykliczne, darmowe spotkania

Talk4Devs po raz pierwszy wystartował w 2014 roku jako przestrzeń do dzielenia się wiedzą w branży IT. Początkowo były to spotkania kierowane do studentów, z czasem jednak zaczęli przychodzić na nie specjaliści chcący poszerzyć swoją wiedzę oraz się nią dzielić.

Obecnie, po ponad 50 edycjach, Talk4Devs jest wyjątkowym spotkaniem na eventowej mapie branży IT. Kojarzone jest z wykwalifikowanymi prelegentami, z inspirującymi talkami oraz głodnymi wiedzy inżynierami.

Oferujemy 100% merytoryki z różnych obszarów IT

Podczas spotkań pojawiają się prelekcje dotyczące m.in. głównych języków programowania, języków funkcyjnych, mikroserwisów, UX, Azure, AWS, relacyjnych baz danych, security czy aplikacji mobilnych.


Po szczegóły zajrzyj na: 


Zobacz również:

konferencje IT Meetup