#65 Talk4Devs | Wprowadzenie do ekosystemu Hazelcast

27 Stycznia 2021, 18:00 (środa)

Online, Zoom,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  65 Talk4Devs
27 Stycznia 2021, 12:00

Grzegorz Piwowarek - Wprowadzenie do ekosystemu Hazelcast

Zapewne wielu z Was wie, że Hazelcast to rozproszony cache… i robi duże oczy kiedy ktoś wspomina o Stream Processing, HyperLogLog, CRDT, czy CP Subsystem. Podczas tej prezentacji wybierzemy się na wycieczkę po ekosystemie Hazelcast i rzucimy okiem nie tylko na podstawową funkcjonalność, ale również na ukryte smaczki.
Grzegorz Piwowarek:
Grzegorz Piwowarek jest starszym inżynierem w Hazelcast, prowadzi szkolenia i bloguje na 4comprehension.com. Interesują go systemy rozproszone, wydajność i architektura systemów. Krążą plotki, że istnieje tylko w czasie kompilacji.

Agenda:

  • 18:00 Powitanie
  • 18:10 Grzegorz Piwowarek - Wprowadzenie do ekosystemu Hazelcast
  • 18:45 Q&A
  • 19:00 Zakończenie

Talk4Devs: zdobywaj wiedzę od praktyków IT!

► Cykliczne, darmowe spotkania

Talk4Devs po raz pierwszy wystartował w 2014 roku jako przestrzeń do dzielenia się wiedzą w branży IT. Początkowo były to spotkania kierowane do studentów, z czasem jednak zaczęli przychodzić na nie specjaliści chcący poszerzyć swoją wiedzę oraz się nią dzielić.

Obecnie, po ponad 60 edycjach, Talk4Devs jest wyjątkowym spotkaniem na eventowej mapie branży IT. Kojarzone jest z wykwalifikowanymi prelegentami, z inspirującymi talkami oraz głodnymi wiedzy inżynierami.

Oferujemy 100% merytoryki z różnych obszarów IT

Podczas spotkań pojawiają się prelekcje dotyczące m.in. głównych języków programowania, języków funkcyjnych, mikroserwisów, UX, Azure, AWS, relacyjnych baz danych, security czy aplikacji mobilnych.


Po szczegóły zajrzyj na:

Zobacz również:

konferencje IT Meetup