To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  66 Talk4Devs | Moje rozumienie DDD (+ clean architecture) na przykładzie bajki o 3 świnkach
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Mateusz Chrzonstowski - Moje rozumienie DDD (+ clean architecture) na przykładzie bajki o 3 świnkach

Wiele osób kojarzy takie pojęcia jak Domain-Driven Design i Clean Architecture. Istnieje też mnóstwo materiałów, tłumaczących związane z nimi teorie na praktycznych przykładach. Kursy online, książki, szkolenia, nagrania z wystąpień…

Zdarzało się jednak, że w materiałach nie rozumiałem domeny, przedstawionego problemu. Z tego powodu postanowiłem stworzyć własny, praktyczny przykład, w oparciu o domenę, którą łatwo wyjaśnić. Wyjaśniam ją nawet mojemu kilkuletniemu synkowi.

Zapraszam na wykład, gdzie opowiemy bajkę o trzech świnkach, korzystając z DDD i Clean Architecture.


Mateusz Chrzonstowski:

Pomagam osiągać lepsze efekty, wytwarzając oprogramowanie oraz dzieląc się wiedzą o tym, jak należy programować. Łączę inżynierskie spojrzenie z uśmiechem i dostrzeganiem pierwiastka ludzkiego w sofcie.

Początkowo nastawiony na front-end, ostatnie lata w obszarze integracji systemów, a tak naprawdę inżynier oprogramowania i programista full-stack. Od 2013 roku zarabiam na życie kodem. Dodatkowo, uczę tego innych, prowadząc szkolenia stacjonarne i produkując kursy na Udemy.

Występuję podczas meetupów, targów i konferencji.

Oprócz programowania i dzielenia się wiedzą, pasjonuję się jeszcze MMA, Dragon Ballem i strategiami wielkich firm.


Agenda:

  • 18:00 Powitanie
  • 18:10 Mateusz Chrzonstowski - Moje rozumienie DDD (+ clean architecture) na przykładzie bajki o 3 świnkach
  • 18:45 Q&A
  • 19:00 Zakończenie

Talk4Devs: zdobywaj wiedzę od praktyków IT!

► Cykliczne, darmowe spotkania

Talk4Devs po raz pierwszy wystartował w 2014 roku jako przestrzeń do dzielenia się wiedzą w branży IT. Początkowo były to spotkania kierowane do studentów, z czasem jednak zaczęli przychodzić na nie specjaliści chcący poszerzyć swoją wiedzę oraz się nią dzielić.

Obecnie, po ponad 60 edycjach, Talk4Devs jest wyjątkowym spotkaniem na eventowej mapie branży IT. Kojarzone jest z wykwalifikowanymi prelegentami, z inspirującymi talkami oraz głodnymi wiedzy inżynierami.

Oferujemy 100% merytoryki z różnych obszarów IT

Podczas spotkań pojawiają się prelekcje dotyczące m.in. głównych języków programowania, języków funkcyjnych, mikroserwisów, UX, Azure, AWS, relacyjnych baz danych, security czy aplikacji mobilnych.


Po szczegóły zajrzyj na:

Zobacz również:

konferencje IT Meetup