Sposoby na tanie ogrzewanie - czy termomodernizacja się opłaca?

23 Czerwca 2023, 10:00 (Piątek)

webinar on-line,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Sposoby na tanie ogrzewanie - czy termomodernizacja się opłaca?
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Polski Alarm Smogowy zaprasza na bezpłatny webinar pt. "Sposoby na tanie ogrzewanie - czy termomodernizacja się opłaca?". Podczas webinaru audytor energetyczny współpracujący z PAS, Tomasz Fiszer, omówi sposoby na ograniczenie zużycia energii cieplnej w budynkach jednorodzinnych.

Na przykładzie przeprowadzonych audytów zaprezentuje jak odpowiednio wykonana termomodernizacja może obniżyć rachunki za ogrzewanie budynku oraz zużycie ciepłej wody użytkowej. Przedstawi również czas zwrotu inwestycji, który jest teraz jeszcze krótszy dzięki nowym poziomom dofinansowania w programie dotacyjnym Czyste Powietrze dla osób wymieniających źródło ogrzewania i ocieplających dom.

Na spotkaniu zaprezentujemy pakiet materiałów edukacyjnych o oszczędzaniu energii cieplnej, które będą mogły być wykorzystane przez Państwa w komunikacji z mieszkańcami.

Do uczestnictwa w webinarze serdecznie zapraszamy ekodoradców oraz przedstawicieli urzędów gmin odpowiedzialnych za kontakt z mieszkańcami w sprawie wymian źródeł ciepła, dotacji oraz porad energetycznych.

W programie spotkania przewidziany został również czas na pytania do eksperta.

Link do webinaru zostanie Państwu przesłany w dniu poprzedzającym wydarzenie (22.06.2023).


O prowadzącym:

dr inż. Tomasz Fiszer - absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (1999). W roku 2007 uzyskał tytuł doktor nauk technicznych, pracę doktorską obronił na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach z zakresu inżynierii materiałowej. Jest audytorem energetycznym oraz ekspertem z zakresu odnawialnych źródeł energii (OŹE).

Od początku swojej działalności zawodowej, zajmuje się efektywnym wykorzystaniem energii cieplnej i elektrycznej w gospodarce (w tym w gminach). Koordynował pracę zespołów audytorskich w zakresie przygotowywania audytów energetycznych, programów gospodarki niskoemisyjnej dla samorządów w Polsce, a także był ekspertem współpracującym z Komisją Europejską, ministerstwami odpowiedzialnymi za te zagadnienia i instytucjami (NFOŚ, WFOŚ).

Firma Trade-Off, którą stworzył ponad 12 lat temu, otrzymała wyróżnienie Kapituły Nagrody Zielonego Feniksa za "zasługi we wspieraniu i upowszechnianiu idei ekoenergetyki".

Aktualnie menedżer ds. rozwoju projektów wiatrowych w firmie OX2.


***
Sposoby na tanie ogrzewanie - czy termomodernizacja się opłaca?

data: 23 czerwca 2023 | godz.10.00-11.30

Zobacz również:

szkolenia