World Class Bar - Tanqueray No.TEN

7 lutego 2019, 19:00 (czwartek) - 25 lipca 2019, 19:00 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Wydarzenie w dniu 25.07.2019 godz. 19:00 Normalny - 25.07.2019

Wydarzenie w dniu 25.07.2019 godz. 19:00

dostępnych: 4

już niedostępne 64,99 zł -

Przyjdź do Kity Koguta i przygotuj koktajle z wykorzystaniem kultowego ginu Tanqueray No. Ten

Wersja numer 10 powstała w 2000 roku w szkockiej destylarni marki Cameron Bridge. Tangueray No.Ten zawiera osiem aromatycznych składników: korzeń arcydzięgla, nasiona kolendry, jałowiec, świeży grejpfrut, korzeń lukrecji, świeża limonka, rumianek oraz świeża pomarańcza.

Wszystkie składniki przed destylacją poddawane są procesowi macerowania w spirytusie zbożowym. Numer 10 w nazwie nawiązuje do alembika o tym numerze w którym przygotowywano mieszanki i wybierano tą jedyną.

Warsztaty World Class Tanqueray dają Ci niepowtarzalną możliwość przygotowania koktajli na bazie tego niebanalnego alkoholu.

Spędź kameralny wieczór z przyjaciółmi miksując profesjonalne koktajle na bazie ginu Tanqueray.

W cenę biletu wchodzą wszystkie niezbędne składniki, potrzebne do wykonania dwóch koktajli - oraz same koktajle.


Warsztaty są idealnym prezentem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysokiej jakości koktajle na światowym poziomie. Warsztaty mogą być też idealnym miejscem na firmową integrację. Na każde 60 minutowe warsztaty mamy przygotowane 8 miejsc. Kameralna atmosfera pozwoli Ci poczuć się wyjątkowo i delektować się niepowtarzalnym smakiem własnoręcznie przygotowanych koktajli.

Odkrywaj nowe smaki, trenuj pod okiem profesjonalistów i baw się dobrze!


1. Przyjdziesz do World Class Bar

Warsztaty kierujemy do amatorów koktajli i wszystkich, którzy lubią nowe doświadczenia. To doskonały sposób na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi w kameralnym gronie - na każde spotkanie mamy jedynie 8 miejsc.

2. Stworzysz swoje koktajle

Przygotuj i wypij dwa koktajle na bazie autorskich przepisów. Zapewniamy Ci wszystkie niezbędne składniki, wiedzę i dobrą zabawę. Spędzisz 60 minut testując nowe smaki i nieoczywiste połączenia.

3. Spędzisz czas sam lub z przyjaciółmi

W cenie biletu otrzymujesz wszystkie niezbędne składniki potrzebne do wykonania dwóch koktajli, które potem możesz wypić. Poznawaj nowe receptury i techniki barmańskie. Testuj smaki i baw się w duchu idei Make it World Class!


Zobacz również:

imprezy Alkohole Barmaństwo wydarzenia 00-950 Warszawa