Co trzeba wiedzieć o tarczy antykryzysowej? Sesja Q&A online z adwokatem Piotrem Łysko

3 kwietnia 2020, 13:00 (piątek)

Spotkanie ONLINE (webinar),

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się na sesję Q&A online
już niedostępne -

Tarcza antykryzysowa czy może tylko kroplówka, jak twierdzą niektórzy? Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi online z adwokatem Piotrem Łysko i dowiedz się na jakie wsparcie mogą liczyć przedsiębiorcy dotknięci kryzysem. To już w piątek o 13:00. Zarejestruj się!

Piotr Łysko, który poprowadzi piątkową sesję online to założyciel i partner w Kancelarii Prawnej HGL Legal, adwokat, ekspert w zakresie prawa handlowego i gospodarczego. Jest aktywny w sferze medialnej - komentuje bieżące sprawy z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego m.in. dla "Rzeczpospolitej", TVN Turbo, TVP Katowice i innych mediów. Jest pełnomocnikiem w wielu procesach cywilnych oraz obrońcą w sprawach karnych. Odpowiada za obsługę klientów zagranicznych, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Indii. Doświadczenie zdobywał w uznanych warszawskich i śląskich kancelariach. Jest także doktorantem prof. dr hab. Roberta Gwiazdowskiego.

Jeśli masz pytania dotyczące "Tarczy antykryzysowej" wyślij je na adres: inkubator@cris.org.pl a przekażemy je Piotrowi Łysko.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować. Zapisz się a na Twój adres wyślemy link do spotkania online!

Webinar organizuje Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Rybnickim Inkubatorem Przedsiębiorczości. Partnerem akcji jest Raciborska Izba Gospodarcza.

***
Co trzeba wiedzieć o tarczy antykryzysowej? Sesja Q&A z adwokatem Piotrem Łysko
data: 3 kwietnia 2020 | godz.: 13:00

Zobacz również:

szkolenia