To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Cena brutto Szkolenie podczas spotkania biznesowego (16.05)

Cena brutto

Wyprzedane 36,90 zł Wyprzedane


Największa społeczność przedsiębiorców ceniących wartości chrześcijańskie zaprasza na otwarte spotkanie
Towarzystwa Biznesowego Lubelskiego


Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Prezes i V-ce Prezes firmy POLMAK 
Grzegorz i Dominik Polak 


Grzegorz i Dominik Polak - właściciele jednego z największy producentów makaronów w Polsce. 

 

Grzegorz Polak - Był już górnikiem i ogrodnikiem. Teraz nazywają go "królem makaronu". Jego firma Pol-Mak w Ludwinie daje zatrudnienie blisko 100 osobom. Firma istnieje od 1995 roku. Początkowo produkowała około 300 kg makaronu dziennie, obecnie moce produkcyjne firmy wynoszą 15-16 ton dziennie.Jest też mężem i ojcem. Z Grzegorzem Polakiem można prowadzić interesujące rozmowy o polowaniach i… teologii biznesu.Mgr inż. górnictwa. Doskonały menedżer. Człowiek interesu twardo stąpający po ziemi. Biznesmen podejmujący odważne, przemyślane i skuteczne decyzje. Świetny fachowiec obdarzony naturalnymi predyspozycjami do robienia interesów. Typ tradycyjnego przedsiębiorcy, opierającego swą działalność na bezwzględnej uczciwości kupieckiej, a jednocześnie człowiek otwarty na zmiany i innowacje. Symbioza tych dwóch postaw stanowi jedno ze źródeł zawodowego sukcesu prezesa Polaka.

Urodził się 12 marca 1952 roku. Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Po studiach rozpoczął pracę w kopalni "Bogdanka". W 1980 roku odszedł z branży i zajął się ogrodnictwem. Prowadził gospodarstwo szklarniowe. Motywem do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej była przede wszystkim niechęć do wszelkie podległości służbowej oraz pragnienie sprawdzenia się w działaniu opartym na własnej wizji. Pomysł na biznes zrodził się ze wspomnień dzieciństwa, a konkretnie z rodzinnego domu. Firma wprowadzała na skalę przemysłową produkcję makaronów, do tej pory wytwarzanych zgodnie z recepturą domową. W owym czasie była to więc w dużej mierze niszowa oferta. Z czasem rosła konkurencja, ale Pol-Mak radził sobie dobrze ze względu na wyjątkową jakość wprowadzanego na rynek produktu. O jakość dbało się tu od zawsze. Na rynku funkcjonuje ponad 50 zakładów tego typu. Pol-Mak prowadzi także ożywioną działalność eksportową.

W swoim portfolio Pol-Mak posiada ponad 20 rodzajów makaronów. Ten obszar biznesu nie jest dziedziną łatwą, gdyż uzależniony bywa od nieprzewidywalnych czynników zewnętrznych, jak choćby urodzaj, a także od kursów walutowych czy zapędów monopolistycznych niektórych kontrahentów. Tym ważniejsza jest dbałość o prawidłowe i ekspansywne funkcjonowanie zakładu. Stąd dbałość prezesa Polaka o kompletowanie fachowej i kompetentnej kadry kierowniczej i doświadczonej załogi.

Kluczem do sukcesu są - zdaniem prezesa Polaka - dobre relacje międzyludzkie, a także optymizm i umiejętność dochodzenia do kompromisów. W biznesie nie ma miejsca na obrażanie się na rzeczywistość. Jedną z cech przedsiębiorcy powinna być zdolność do elastycznego reagowania na zmieniające się warunki rynkowe. Zdolność adaptacyjna to wręcz fundamentalny nakaz ambitnej firmy w czasach rewolucji technologicznej oraz bezustannego pojawiania się na rynku nowych modeli biznesowych. Stagnacja i monotematyczność nie są receptą na trudne, kryzysowe czasy.

Prezes Polak z równą pasją, jak do działalności zawodowej podchodzi do rekreacji. Jest zapalonym myśliwym. Jeździ na nartach. Uprawia strzelectwo.

Polmak jest przykładem firmy rodzinnej, w której dokonała się sukcesja pokoleniowa. Prezesem firmy ciągle pozostaje jej założyciel Grzegorz Polak, natomiast syn Dominik pełni funkcję wiceprezesa. (źródło za lkb.lublin.pl/klubowicze/252-grzegorz-polak) 



Towarzystwa Biznesowe to kluby networkingowe skupiające przedsiębiorców, menedżerów i freelancerów wszelkich branż. Regularne spotkania pozwalają na zdobywanie kontaktów, wydawanie rekomendacji, szkolenia i promocję firm. Dbamy o zaufanie i dobór Członków w oparciu o etykę i dobrą opinię.

Śniadania Towarzystw Biznesowych to doskonała okazja do wymiany zaufanych kontaktów w ramach sesji networkingowych i podniesienia swoich kompetencji w ramach sesji szkoleniowej. Podczas śniadań biznesowych stworzyliśmy idealną przestrzeń do nawiązywania i pielęgnowania relacji biznesowych opartych na zaufaniu i rekomendacji. To spotkania dla przedsiębiorców, którzy w biznesie stawiają na profesjonalizm i trwałość wzajemnych kontaktów.


Program spotkania:

7.00 - Rozmowy kuluarowe
7.15 - Przywitanie Gości i lektura duchowa
7.20 - Zaproszenie do bufetu
7.40 - Wystąpienie Grzegorza i Dominika Polaków
8.15 - Prezentacja zaproszonych firm
9.00 - Rozmowy kuluarowe

Serdecznie zapraszamy na spotkanie przedsiębiorców z Lublina i okolic. Chcemy, aby Twoja firma budowała realną przewagę konkurencyjną we współpracy z przedsiębiorcami, którzy podzielają i cenią te same wartości.



Jeżeli:

- posiadasz firmę
- zarządzasz
- produkujesz
- sprzedajesz
- szukasz zleceń jako freelancer
- poszukujesz nowych kontraktów

Spotkanie Towarzystwa Biznesowego Lubelskiego jest właśnie dla Ciebie.
Gwarantujemy inspirujące spotkanie z wartościowymi przedsiębiorcami.


Prosimy o zabranie wizytówek i przygotowanie minutowej prezentacji swojej firmy.
Przyjście na śniadanie nie jest związane z jakimikolwiek zobowiązaniami.
Jedyną ponoszoną opłatą jest koszt samego śniadania.
Rejestracji można dokonać przez niniejszą stronę.


Kiedy: środa 16 maja 2018 
godz. 7.00
Gdzie: Hotel Alter, ul. Grodzka 30
Cena: 30 zł netto


KONTAKT

 
Michał Osiej

Dyrektor Regionalny
Polska Wschodnia
Towarzystwa Biznesowe SA
tel. 535-050-590
[email protected]

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Lublin