To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wejściówka dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Przed wejściem należy okazać: unijne cyfrowe zaświadczenie COVID lub zaświadczenie o szczepieniu, wyniku testu, wyzdrowieniu. Wejściówka dla osoby zaszczepionej / miejsca siedzące nienumerowane

Wejściówka dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Przed wejściem należy okazać: unijne cyfrowe zaświadczenie COVID lub zaświadczenie o szczepieniu, wyniku testu, wyzdrowieniu.

dostępnych: 59

już niedostępne -
Wejściówka dla osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19. Wejściówka dla osoby niezaszczepionej / miejsca siedzące nienumerowane

Wejściówka dla osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na barwny spektakl Teatru Eden, pt. "Opowieść o dobrym człowieku" z cyklu Niedzielne Bajeczki. Przedstawienie dedykowane dzieciom w przedziale wiekowym 3-10 lat.

OPIS: "Zabawna i poruszająca historia kupca, który znalazł się w potrzebie, a przechodzący obok ludzie okazali mu obojętność. Na szczęście znajduje się dobry człowiek, który wraz z dziećmi przychodzi mu z pomocą. Jest to wypełniony muzyką, interaktywny spektakl, podczas którego dzieci uczą się grać na instrumentach oraz udzielają pomocy i pocieszenia głównemu bohaterowi. Razem z aktorami dzieci szukają odpowiedzi na pytanie kto to jest dobry człowiek i na czym polega bezinteresowność.


Barwne kostiumy i rekwizyty oraz bogata scenografia przenoszą widzów do starożytnej Jerozolimy. Humorystyczne dialogi gwarantują pełne zaangażowanie widowni i wspaniała zabawę."

Występują: Kupiec, Rabuś, Kapłan, Lewita, Samarytanin, Gospodarz, oraz Osiołek

Teatr Eden to małopolski teatr wywodzący się z podkrakowskiej Wieliczki. Doświadczeni aktorzy jeżdżą po całej Polsce, po to by w jak najbardziej przystępny sposób przekazywać sztukę najmłodszym widzom.


20 lutego 2022r. godz.: 12:30. (czas trwania ok. 40 min)

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu, prosimy o kontakt drogą mailową - [email protected]

UWAGA: Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami wyznaczonymi przez MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY

Zobacz również:

kultura i sztuka Impreza dla dzieci wydarzenia Warszawa