To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Dla uczestników
Wyprzedane Brak wolnych miejsc


Zapraszamy na 36. spotkanie z cyklu tech.3camp. Tematem będzie front-end development.


AGENDA SPOTKANIA


18:00 - 18:30 Daria Michalska, AirHelp, Projektowanie UX dla urządzeń desktopowych i mobilnych

Projektowanie doświadczenia użytkownika staje się coraz bardziej dojrzałą dziedziną rozwoju Produktu. Rodzi się także świadomość, że dopasowanie naszej usługi do urządzenia z którego korzysta Klient nie jest już dodatkiem a standardem; i nie chodzi tu o podstawowe przeskalowanie grafiki - dzisiejsza technologia pozwala nam na wiele więcej.


18:30 - 19:00 Michał Michalczuk, Goyello, Front-end tooling: Bower, Npm i nowy dzieciak w sąsiedztwie czyli Yarn

Opowiem o skrzynce narzędziowej współczesnego front-enda, a konkretnie o managerach pakietów.Zainspirowany artykulem "How it feels to learn JavaScript in 2016" (https://goo.gl/kDVkbY) postaram się oddać szaleństwo jakie dzieje się w eko-systemie JavaScript pod kątem narzędzi.Który manager pakietów wybrać, co to za sobą pociąga, czym się różnią, do czego służą, czy są kompatybilne? To podstawowe pytania, które możecie sobie zadać a na które postaram się odpowiedzieć.Trochę obiektywnie, trochę subiektywnie - jak to zwykle przy wyborze technologii :)


19:00 - 19:30 Michał Miszczyszyn, Toptal, Angular 2 - O co tyle krzyku?

Ogłoszenie końca frameworka AngularJS 1.x było bardzo kontrowersyjne i obiło się głośnym echem w społeczności JS. Angular 2 jeszcze przed powstaniem był prawdopodobnie najbardziej znienawidzonym frameworkiem w historii JavaScriptu. Teraz, krótko po premierze, wreszcie wiemy z czym dokładnie mamy do czynienia i możemy to trzeźwo ocenić.W tej prezentacji chciałbym przedstawić podstawy Angulara 2 oraz to, w jaki sposób zmienia się dzięki niemu podejście do tworzenia rozbudowanych aplikacji internetowych.


19:30 - 20:00 Katarzyna Jastrzębska, Scalac, React+Redux - praktyczne wprowadzenie

Pozwólcie, że przedstawię Wam najgorętszą parę tego sezonu - react i redux. Główne zalety tego zestawienia to dostęp do stanu aplikacji z każdego miejsca, niemutowalność oraz bardzo przyjemne nim zarządzanie. Podczas prezentacji krok po kroku zaimplementujemy wszystkie filary Redux'a, aby nareszcie całkowicie zrozumieć jego flow i działanie.


PRELEGENCI

Daria Michalska, AirHelp

Wielokrotnie nagradzana projektantka z ponad 10-cio letnim doświadczeniem. W trakcie rozwoju kariery tworzyła i rozwijała wiele przedsięwzięć internetowych w Polsce i na świecie. Obecnie koncentruje się na zagadnieniach projektowania mobilnego i stara się budować coraz lepsze produkty razem z zespołem AirHelp.


Michał Michalczuk, Goyello

Full-stack Software Developer w Goyello, wykładowca w InfoShare Academy, wcześniej w Software Development Academy. Od niedawna dumny współwłaściciel "Rzecz Jasna" (https://goo.gl/MpOveQ) nowego bistro na ul. Łąkowej na dolnym mieście. Nie nudzi się, sypia gdy jest taka potrzeba. Na tapecie w Goyello: team lider projektu z wykorzystaniem Angular 2 + Asp.Net Core.


Michał Miszczyszyn, Toptal

Community Leader @ Toptal, Full Stack JavaScript Developer / Programista JS z wieloletnim doświadczeniem. Organizator meet.js Gdańsk i meet.js Summit. Okazjonalnie bloger na /react-text https://typeofweb.com/


Katarzyna Jastrzębska, Scalac

Frontend Developer oraz UI/UX Designer z zamiłowania. Swoją pracę traktuję jako największą pasję w swoim życiu. Obecnie pracuję w firmie Scalac. Entuzjastka programowania funkcyjnego i języka ClojureScript.

Zobacz również:

inne Bootstrap Branża IT CSS Front-end developer GitHub HTML JavaScript Programowanie Programowanie webowe Testowanie API wydarzenia Gdańsk