Warsztaty Rozwojowe OdNowa ONLINE - "Technika uwalniania emocji D. Hawkinsa"

28 maja 2020, 18:00-20:00 (czwartek)

Warsztaty online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Rezerwacja poprzez wpłatę pełnej kwoty na konto Kliniki OdNowa
Na adres email podany przy zakupie warsztatu zostanie wysłany link do pokoju z transmisją❗
Gwarancja miejsca - Bilet na zajęcia online

Rezerwacja poprzez wpłatę pełnej kwoty na konto Kliniki OdNowa
Na adres email podany przy zakupie warsztatu zostanie wysłany link do pokoju z transmisją❗

już niedostępne 90,00 zł -

Technika uwalniania emocji D. Hawkinsa - warsztaty online

Nie przyznajemy się nawet sami przed sobą, zaprzeczamy gdy ktoś nam coś zarzuca... ale to wciąż wewnątrz napiera, jak powietrze w nadmuchanym baloniku...
Poczucie winy - jak sobie z tym radzić? Odpowiedzią jest Technika Uwalniania 🙂
Podczas warsztatów przejdziemy przez 40 - minutowy proces uwalniania negatywnych emocji, który jest autorskim pomysłem pracy tą techniką i powstał na bazie własnych doświadczeń prowadzącej.

👉 Technika uwalniania, zajmuje się stłumionymi emocjami. Jej twórca, psychiatra David Hawkins uważa, że tłumione uczucia są przyczyną naszych chorób oraz trudności doświadczanych zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. Stworzył proste, ale potężne narzędzie, które całkowicie zmieniło jego życie.

👉 Metoda ta jest także drogą rozwoju świadomości, wraz z całą koncepcją Hawkinsa przynosi nowe spojrzenie na człowieka, a szerzej mówiąc, na życie. Hawkins opiera się na odkryciach, jakie przyniosły badania nad ludzką świadomością, które prowadził przez wiele lat. Za swoje dokonania został odznaczony tytułem szlacheckim przez królową Danii, a jego praca zdobyła uznanie Matki Teresy.

👉 Podczas zajęć, kierując się stworzoną przez Hawkinsa Mapą Poziomów Świadomości, uwalniamy emocje które nie służą naszemu życiu i zdrowiu - obok poczucia winy będą to: wstyd, bezsilność, smutek/żal, lęk/strach. Doktor Hawkins uważał, że na tyle reagujemy daną emocją, na przykład poczuciem winy, na ile jest już w nas stłumionej winy. Źródło naszych uczuć jest wewnętrzne, a nie jak zazwyczaj sądzimy - zewnętrzne, bo na tę samą trudną sytuację, możemy zareagować na wiele różnych sposobów.

👉 Emocje są energią, jeśli mamy dużo stłumionych emocji (a zazwyczaj mamy) to po prostu napierają, domagając się uwolnienia. Jeśli ich nie uwolnimy, to często przechodzą w różne objawy (chorobę, uzależnienia), a wyrażanie ich często je wzmacnia.

👉 Uwalnianie trudnych emocji jest procesem, podróżą w głąb siebie, a najbardziej zachęcająca w tej podróży jest zmiana, która dokonuje się w nas globalnie. Bo tak naprawdę nie chodzi tylko o emocje - chodzi o jakość naszego życia. Wraz z uwalnianiem ta jakość się zmienia. Porzucamy stare schematy, to, co nas więziło wewnętrznie - lęk, smutek, wstyd, poczucie winy. Zmierzamy ku wolności wewnętrznej, radości, poczuciu mocy. Gdy uwolnimy negatywne, stłumione wcześniej emocje widzimy świat bardziej poprzez radość i spokój. Radosny spokój. Odkrywamy, że w każdym z nas jest wewnętrzny nauczyciel, który prowadzi nas ku prawdziwemu Ja.


Spotkanie będzie miało 2 części:

⭐ Pierwsza część - wykład,
⭐ Druga część - zajęcia praktyczne techniki uwalniania.

Prowadząca : Ela Juszczyk - psycholog. O technice uwalniania pisała w swojej książce, która jest dostępna przez stronę www.elajuszczyk.pl


🗓 TERMIN
28.05.20 godz 18.00 - 20.00

💸 CENA MINI-WARSZTATU : 90,00 zł

🛒 KUP BILET WSTĘPU

Rezerwacja poprzez wpłatę pełnej kwoty na konto Kliniki OdNowa

Na adres email podany przy zakupie warsztatu zostanie wysłany link do pokoju z transmisją ❗


ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl

Zobacz również:

inne Rozwój emocjonalny Rozwój osobisty