To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

Czujesz ciągłe zmęczenie, często boli Cię głowa, źle sypiasz, masz huśtawkę nastrojów?
Szukasz odpowiedzi na pytanie, czym tak naprawdę jest stres i jaki ma wpływ na Twoje życie?
Chcesz się dowiedzieć, czy zawsze musi być Twoim wrogiem, czy może być też przyjacielem?

Jeśli tak, to bezpłatne Warsztaty: "Techniki radzenia sobie ze stresem", są właśnie dla Ciebie!

Dzięki warsztatom:

  • dowiesz się, jakie mogą być pozytywne strony stresu i jak niwelować efekt tych negatywnych.
  • poznasz psychologiczne sposoby radzenia sobie ze stresem, sztukę prawidłowego oddychania i tworzenia wizualizacji Twojego bezpiecznego miejsca.
  • nauczysz się dystansować od tego, co jest stresujące i trudne.
  • wzrośnie Twoje poczucie odporności na stres.


Zajęcia przeznaczone są szczególnie dla osób doświadczających częstego niepokoju, mających objawy chronicznego stresu, cierpiących na zaburzenia psychosomatyczne i nerwicowe, a także zaburzenia lękowe i fobie. Nauka technik radzenia sobie ze stresem i ich regularne stosowanie, pozwoli w znacznym stopniu zniwelować negatywne skutki stresu oraz zregenerować utracone siły.

Warsztaty: Techniki radzenia sobie ze stresem


Warsztaty poprowadzą Paulina Kubś oraz Joanna Czuba.


Paulina jest absolwentką Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła szkolenie z Podstaw Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz z Podstaw Hipnozy, który był realizowany przez Towarzystwo Hipnozy i Badań nad Hipnozą w Krakowie.Obecnie jest w trakcie 4-letniego kursu z Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, który upoważnia ją do ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.Już w trakcie studiów zaczęła zdobywać doświadczenie zawodowe na różnych praktykach i stażach. W ramach Koła Studenckiego miała indywidualny kontakt z pacjentami z Oddziału Zaburzeń Osobowości w Szpitalu Specjalistycznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie. W Centrum Zdrowia Psychicznego w Krakowie brała udział w terapii grupowej i indywidualnej pacjentów chorujących na depresję. W Ośrodku Psychoterapii DDA (filia KCTU) uczestniczy w terapii grupowej oraz prowadzi różnego rodzaju treningi, warsztaty oraz zajęcia psychoedukacyjne.Bliskie jest jej podejście eklektyczne w pracy terapeutycznej, choć przede wszystkim opiera się na systemowym oraz psychodynamicznym rozumieniu problemów pacjenta.Od lat bierze udział w różnego rodzaju seminariach i konferencjach oraz nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

Joanna jest psychologiem i psychoterapeutą, w trakcie procesu certyfikacji, w nurcie psychodynamicznym i systemowym. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jej wieloletnie doświadczenie zawodowe to: pomoc osobom zmagającym się z problemem alkoholowym w rodzinie, pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym, rehabilitacja psychiatryczna. Swoje kompetencje podnosiła przy Stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej; odbyła także staż w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum w Krakowie. Swoją pracę poddaje stałej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w zgodzie z zasadami kodeksu zawodowego psychologa. Do pracy psychoterapeutycznej włącza elementy psychodramy.

Zajęcia są bezpłatne, jednak ze względu na duże zainteresowanie oraz limit miejsc obowiązuje rejestracja w recepcji Poradni lub pod numerem telefonu 12 418 05 34.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji o Stowarzyszeniu Pomocna Dłoń znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.pomocnadlon-krakow.pl/

Zobacz również:

szkolenia Warsztaty wydarzenia Kraków