To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  26.04.2024 r. godz. 11:30-14:30 - Praktyczne techniki przygotowania oraz prowadzenia prezentacji
już niedostępne -
  26.04.2024 r. godz. 11:30-14:30 - Praktyczne techniki przygotowania oraz prowadzenia prezentacji (LISTA REZERWOWA)
już niedostępne -

Prezentacje techniczne mają wiele wspólnego z filmami.
Podobnie jak dobry film, który pozostaje w pamięci po seansie, prezentacja może wzbudzić emocje, inspirować i skłaniać do refleksji. Z drugiej strony, nudny film i słaba prezentacja wywołują senność oraz chęć jak najszybszej ucieczki.Aby osiągnąć zamierzony cel, konieczne jest połączenie dwóch rzeczy: wiedzy na temat tworzenia prezentacji oraz nieustannego treningu.

Jeśli chcesz się przygotować do wystąpienia na konferencji IT, TEDx lub przećwiczyć prezentowanie Twojego startupu przed inwestorem, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Podczas spotkania zdobędziesz szeroką wiedzę. Przejedziemy przez cały proces przygotowywania wystąpienia. Od pomysłu, poprzez slajdy, aż po Twoje przygotowanie mentalne. Każdy z tych etapów będziemy ćwiczyć praktycznie. Bo talent to zaledwie kilka procent sukcesu. Reszta to determinacja i godziny prób.

Dotyczy to zarówno prezentacji jak i kina. Czy wiesz na przykład, że Keanu Reeves potrzebował ponad 3 miesiące codziennych ćwiczeń, aby zagrać kilka perfekcyjnych sceny walki w filmie "John Wick"?

Na tym warsztacie zrobimy więc wspólnie pierwszy krok w kierunku prowadzenia genialnych prezentacji.

Reszta będzie w Twoich rękach.
Czy chcesz spróbować?

Prowadzący:

Artur Guła - Założyciel Project MakersPrzez ponad dekadę pomaga dostarczać wysoką jakość w projektach ITPracuje głównie z małymi zespołami, które dostarczają niebanalne rozwiązania software'owe. Był Ekspertem Zarządzania Projektami w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Jest autorem książek o zarządzaniu, artykułów i wystąpień na ten temat. Praktykę wspiera teorią potwierdzoną przez certyfikaty: PMI-ACP®, MoR, AgileBA®, PMI-CAPM®, ITIL, Prince2, ISTQB-ALTM®.
Od 2019 roku prowadzi szkolenia i warsztaty, które pomagają uczestnikom jeszcze lepiej zrozumieć Zwinne Zarzadzanie Projektami.

Wydarzenie organizowane jest Przez Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości inQUBE.

Miejsce spotkania:
inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości - ul. Wielka 67, 53-340 WrocławLiczba miejsc jest ograniczona!

Zachęcamy również do zapisów na listę rezerwową.


Pamiętaj, podaj poprawny adres mailowy i numer telefonu!


inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych.

Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Wrocław