To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Czy zdasz test przedsiębiorcy? - Katowice
już niedostępne -

Akademia ABC Spółek Czy zdasz test przedsiębiorcy? to kolejne szkolenie z cyklu biznesowych spotkań Akademii ABC Spółek, na które serdecznie zapraszamy. Tym razem widzimy się w KATOWICACH!

Akademia ABC Spółek Czy zdasz test przedsiębiorcy? to DARMOWY MEETUP skierowany do freelancerów, samozatrudnionych czy osób na kontrakcie menadżerskim, które zastanawiają się czy ich model działalności może zostać zakwalifikowany jako pozorna umowa o pracę. Na szkolenie zapraszamy również właścicieli i kadrę zarządczą dużych firm, które współpracują z freelancerami, ponieważ konsekwencje oblania testu przedsiębiorcy przez współpracowników mogą dotknąć również zleceniodawców.

Test przedsiębiorcy to projekt, nad którym pracował resort finansów, a który to miał badać, kto rzeczywiście jest przedsiębiorcą. Wszystko po to by skontrolować kto korzysta z preferencyjnego opodatkowania, a według fiskusa nie powinien. Test miał dotyczyć tzw. samozatrudnionych.

Sprawdzaniu mają podlegać dwie kwestie
• zależność ekonomiczna,
• zależność organizacyjna.

Kiedy działalność gospodarcza nie spełniała tych wymogów uznano by ją za niezdającą testu przedsiębiorcy.

Na meetupie porozmawiamy o tym:

  • czym będzie test przedsiębiorcy,
  • jakie są konsekwencje jego nie zdania oraz
  • jakie możliwości rozwiązań daje nam prawo.

Kiedy? 21 LISTOPADA 2019 r. o godz. 17:30

Gdzie? Strefa Centralna
plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

Zarejestruj się już dzisiaj! 

Zapisując się na wydarzenie wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od ONCAPITAL sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Św. Mikołaja 8-11/213 (Administrator danych). Mogą Państwo cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mają Państwo prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Katowice