To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  dostęp
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Już 21 stycznia o 17:00 kolejne spotkanie online z cyklu Dialogi z przyszłością. Tym razem gościem PPNT Gdynia | Centrum Designu będzie Edwin Bendyk.

Spotkanie to punkt wyjściowy do refleksji nad tym, co powinniśmy zrobić, aby zapobiec możliwym problemom i jak najlepiej pokierować naszymi działaniami - zarówno w skali mikro, jak i makro. Stojąc na początku lat dwudziestych chcemy rozmawiać nie tylko o lękach, ale także o nadziei, płynącej z realnych przykładów. Jak zmieniać modele działania, aby przeciwstawiać się tym zagrożeniom? O tym opowie Edwin Bendyk.

Edwin Bendyk - dziennikarz, publicysta, pisarz. Kierownik działu Nauka w tygodniku "Polityka". Autor takich książek, jak: Zatruta studnia. Rzecz o władzy i wolności (W.A.B. 2002), Antymatrix. Człowiek w labiryncie sieci (W.A.B. 2004), Miłość, wojna, rewolucja. Szkice na czas kryzysu (W.A.B. 2009), Bunt Sieci (Polityka 2012), Jak żyć w świecie, który oszalał (współautor, 2014). Najnowsza książka, W Polsce, czyli nigdzie. Rzecz o upadku i przyszłości świata ukazała się w kwietniu 2020 r.

Wykładowca w Collegium Civitas, współtwórca Ośrodka Badań nad Przyszłością. W Centrum Nauk Społecznych PAN (Graduate School for Social Research) prowadzi seminarium o nowych mediach.

Członek Polskiego PEN Clubu, a od 1 lipca 2020 r. prezes zarządu Fundacji im. Stefana Batorego. Członek European Council on Foreign Relations.


kiedy? 21 stycznia 2021 | godz. 17:00 - 18:00

gdzie? online

więcej informacji TUTAJ

regulamin wydarzenia.


organizator: PPNT Gdynia | Centrum Designu

patroni medialni: Radio Gdańsk, Linia, Prestiż

Zobacz również:

inne