Trening Hipnozy

23 Września 2024, 09:00 (Poniedziałek)

Chylice Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET REGULAR
22 Września 2024, 23:59 12 200,00 zł

Trening Hipnozy

Naucz się hipnozy. Poznaj sposoby skutecznej pracy terapeutycznej ze sobą i innymi. Zdobądź zawód przyszłości.


Gdy odkryjesz system prowadzenia terapii w hipnozie dostępny na tym zaawansowanym szkoleniu, nie tylko rozwiniesz swój potencjał i zyskasz możliwość wpływu na duże życiowe transformacje u innych...
Dostaniesz też pełny zestaw kompetencji, technik i sprawdzonych strategii aby zacząć swoją własną skuteczną praktykę hipnoterapii i pomagać innym w osiąganiu głębokich zmian w ich życiu - w pracy twarzą w twarz lub zdalnie.
Mówiąc wprost, przedstawiony tu integratywny program daje Ci pewność, zaufanie, narzędzia oraz zasoby abyś mógł zrobić kolejny krok w swoim rozwoju zawodowym, w stronę znaczącej misji życiowej, niezależnie jaka to misja. Wystarczy, że zadasz sobie następujące pytanie:


Gdzie chcesz być za parę miesięcy?

Bo jeśli chcesz:

 • Rozwinąć umiejętności aby skutecznie pomagać sobie i innym
 • Czuć prawdziwe poczucie sensu, spełnienia i pasji wspierając innych ludzi w ich największych procesach zmiany
 • Zyskać bardzo pożądane umiejętności razem z możliwością budowania wygodnego życia robiąc to co kochasz
 • Otworzyć swoją firmę i móc pracować z każdego miejsca na świecie, które ma dostęp do internetu
 • Cieszyć się całkowitą wolnością aby decydować kiedy, gdzie i jak dużo pracujesz
 • Nauczyć się nowych umiejętności które rozbudzają siłę do budowania życia w poczuciu pewności, zaufania, wpływu i niezależności
 • Uzyskać zdrową równowagę miedzy pracą a życie, mając czas i energię na koniec dnia aby spędzać czas z bliskimi, zajmując się swoim hobby lub po prostu odpoczywając
 • Spotkać inne podobnie myślące osoby, które będą Cię wspierały, inspirowały i motywowały
 • Zdobyć szacunek i uznanie w swojej społeczności za wartościową pracę, którą robisz


Ten program hipnoterapii daje Ci najszybszą drogę, która zabierze Cię tam gdzie chcesz być.

Najbliższe szkolenie odbywa się:

Moduł I, 7 dni, 70 godzin: 23.09 - 29.09.2024
Moduł II, 7 dni, 70 godzin: 30.11 - 06.12.2024


Hipnoza i hipnoterapia

Hipnoza jest skutecznym narzędziem głębokiej transformacji, która pozwala na pracę z podświadomością, dzięki czemu możesz dokonywać głębokich zmian. Dobrze poprowadzony proces pracy z podświadomością w krótkim czasie powoduje trwałą zmianę u klienta. Dzięki temu jako terapeuta stajesz się bardzo skutecznym i cenionym ekspertem. Właśnie ze względu na tak fenomenalne efekty hipnoza bywa postrzegana jako narzędzie niezwykłe, wręcz "magiczne". Na tym szkoleniu zrozumiesz, że nie jest to żadna magia, ale konkretne techniki i sposób pracy, które pozwalają na szybkie i trwałe zmiany w życiu Twojego klienta.


Dlaczego możesz chcieć uczyć się HIPNOZY właśnie z Nami?

 • Dostajesz 14 dni szkoleniowych, 140 godzin: to bardzo zaawansowany trening, który krok po kroku przeprowadzi Cię od podstaw do głębokiego zrozumienia procesu hipnozy. Taka ilość godzin pozwoli Ci zdobyć potężne umiejętności stosowania hipnozy i skutecznie ją przećwiczyć.
 • 2 zjazdy po 7 dni: jest wiele szkoleń weekendowych. W naszym programie 2 zjazdów:
 • Zdobywasz zaawansowaną wiedzę w krótkim czasie i od razu możesz jej używać.
 • Masz możliwość głębiej zanurzyć się w materiał i przećwiczyć z innymi
 • Możesz wejść głębiej w procesy własne
 • Doświadczasz jak szybko nowa wiedza staje się Twoją kompetencją
 • Dodatkowo w przerwie pomiędzy zjazdami będziesz mógł ćwiczył hipnoterapię mając już ważne umiejętności, co dodatkowo wzmocni proces nauki. Dzięki temu na drugim zjeździe będziesz mógł zweryfikować wiedzę, zadać niezbędne pytania i otrzymać praktyczne wsparcie.

2 trenerów, ekspertów, praktyków z ponad 10 letnim doświadczeniem

Obaj trenerzy mają bogate doświadczenie wieloletniej pracy z hipnozą, terapeutycznie i coachingowo. Na co dzień pracują hipnozą podczas sesji z klientami. To daje Ci możliwość skorzystania z dużych zasób praktycznej wiedzy, dzięki czemu masz pewność, że każde zagadnienie jest przetrenowane i sprawdzone w praktyce setki razy, a techniki które dostajesz są używane praktycznie podczas pracy hipnoterapeutycznej.

3 główne nurty hipnozy: elmanowska (dyrektywna), ericksonowska, konwersacyjna

W naszym intergartywnym programie poznasz różnorodne podejścia do hipnozy. Zrozumiesz też czym różni się podejście Ericksona od Elmana, jakie są ich silne i słabsze strony. Często szkoły hipnozy prezentują tylko jeden z nurtów. U nas poznasz wszechstronne zastosowanie hipnozy. Nauczysz się korzystać z zalet i narzędzi obydwu tych podejść w niesamowicie potężnym modelu integratywnym, dzięki czemu Twoja wiedza będzie kompleksowa i pełna. Zamiast być "wyznawcą nurtu" - nauczysz się prowadzić skuteczne i efektywne sesje hipnotyczne dla Twoich klientów.

Gotowy do użycia MODEL HIPNOZY

Poznasz stworzony przez nas, na bazie wieloletniej praktyki - model pracy i schemat sesji hipnoterapeutycznej. Korzystając z doświadczenia zebranego u najlepszych trenerów z całego świata oraz setek godzin przeprowadzonych sesji hipnotycznych - opracowaliśmy spójny i efektywny, 8-stopniowy Model Hipnozy. Przećwiczysz każdy z jego punktów maksymalnie zwiększając skuteczność Twoich sesji. Dzięki temu od razu po szkoleniu będziesz mógł z sukcesem pomagać swoim klientom.

8 kluczowych kompetencji hipnoterapeuty

Każdy zawód ma swoje kluczowe kompetencje. Aby najlepiej wykonywać pracę hipnoterapeuty musisz nauczyć się kilku niezbędnych umiejętności. To właśnie one sprawiają, że m.in "widzisz i słyszysz" więcej, klient chce z Tobą współpracować, łatwiej wchodzi w głęboki trans, a sugestie są dużo mocniejsze. To te unikatowe kompetencje sprawiają, że jesteś wyjątkowym hipnoterapeutą, wyróżniasz się z tłumu i skutecznie pomagasz swoim klientom.

12 najważniejszych narzędzi hipnoterapeutycznych

Jednym z głównych zasobów skutecznego hipnoterapeuty jest zasób narzędzi. Narzędzi, które u nas opanujesz pozwolą Ci rozwiązywać różnorodne wyzwania klienta, pokonywać blokady i zajmować się tematem od różnych stron. Możesz sięgnąć do przyczyny problemu, ale też komunikować się z podświadomością za pomocą sygnałów, pracować z częściami, prowadzić głęboki proces wybaczania czy wchodzić w stan Ultra Wysoki, łącząc się z super-świadomością. A to tylko kilka z wybranych technik, które poznasz. Każdą z nich skutecznie przećwiczysz, nabierając wprawy i doświadczysz na samym sobie, jakie dużych zmian doświadczysz.

Ponad 20 sesji hipnoterapii

Nie da się nauczyć hipnoterapii bez ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Dlatego nasze szkolenie to 70% praktycznych zajęć. Zanim zostaniesz absolwentem naszej szkoły, hipnoterapeutą i zaczniesz pracować z klientami - przeprowadzisz ponad 20 sesji hipnotycznych. To da Ci bogate doświadczenie, wzmocni Twoje kompetencje i pewność siebie. Dzięki temu po szkoleniu będziesz mógł z łatwością prowadzić profesjonalne sesje hipnoterapii na bardzo wysokim poziomie.4 gotowe aplikacje: nałogi, odchudzanie, praca z bólem, praca z lękiem/traumą

Podczas szkolenia poznasz schemat pracy z 4 najczęściej spotykanymi tematami, które pojawiają się podczas sesji hipnozy. Dostaniesz od Nas najbardziej praktyczną wiedzę, wskazówkami i wypracowaną przez lata metodologię, która pozwala skutecznie przeprowadzić klienta przez proces głębokiej zmiany. Dzięki temu zdobędziesz gotowe aplikacje do pracy z klientem, w tematach, które możesz spotkać już po naszym treningu. To pozwoli Ci poczuć pewność, że potrafisz pomóc klientowi oraz da Ci pewność w prowadzeniu skutecznych interwencji, które pomogą Twoim klientom.

Prowadzenie grupowych transów hipnotycznych

Nauczysz się jak prowadzić sesje grupowych transów hipnotycznych. Nie tylko są bardzo relaksujące, ale pomagają również rozwiązywać konkretne zagadnienia i wzmacniać proces transformacji. Takie transe są zarówno świetnym produktem online, jak i uzupełnieniem programu szkoleń, czy indywidualnych sesji terapeutycznych. Umiejętność prowadzenia grupowych transów hipnotycznych czyni Cię wyjątkowym hipnoterapeutą.

Autohipnoza

Chcemy zadbać również o Twój proces rozwoju i zmiany osobistej. Poznasz elementy i tajniki autohipnozy, dzięki czemu będziesz mógł pracować sam ze sobą, rozwiązywać własne problemy i pokonywać blokady z użyciem Twojej podświadomości. Wielu hipnotyzerów pracuje z klientami ale zapomina jak ważny jest rozwój własny. Nie tylko zdobywanie narzędzi, ale też przepracowywanie swoich osobistych tematów, uwalnianie własnych ograniczeń. Takie podejście pozwala Ci wzrastać i nieustannie rozwijać się.

Mindset hipnoterapeuty

Praca z drugim człowiekiem to duża odpowiedzialność. Przynosi wiele radości, poczucia, że robisz coś bardzo ważnego. Ale potrafi też przytłoczyć, obciążać i wpływać na nasze samopoczucie. Dlatego tak ważne jest, abyś umiał pracować sam ze sobą, z własnymi emocjami. Dzięki temu unikniesz wypalenia, tak częstego spotykanego u ludzi, którzy pracują pomagając drugiemu człowiekowi. Dodatkowo stworzysz odpowiednie nastawienie, które pozwoli Ci wykonywać tę pracę w najlepszy sposób, z przyjemnością, nieustającą ciekawością i pasją. Nastawienie to zestaw odpowiednich dla Ciebie stanów emocjonalnych i przekonań, które będą wspierały Twoją pracę.

Mentoring i superwizje

W profesjonalnym rozwoju ważne jest poczucie kierunki i odpowiednie wsparcie. W trakcie szkolenia będziesz mógł liczyć na indywidualną pomoc dopasowaną do Twoich potrzeb. Dodatkowo będziesz miał możliwość otrzymania superwizji i wsparcia w dalszej pracy po szkoleniu.MIEJSCE:  Józefów

TERMIN:  I zjazd: 23 - 29.09.2024 II zjazd: 30.11 - 06.12.2024 godziny: 9:00 - 19:00 

PROWADZĄCY: Sławomir Rak i Dariusz Kozakiewicz

Sławomir Rak - Trener i coach, certyfikowany przez Johna Grindera trener NLP, master NLP, coach poczucia wartości. Kieruje się zasadą łączenia w pracy skuteczności i przyjemności. Jako trener szczególnie ceni sobie profesjonalne i entuzjastyczne podejście do rozwoju, oraz inspirowanie do osiągania celów w różnych dziedzinach funkcjonowania człowieka. Jego misją jest pomoc klientom w odzyskiwaniu 100% wpływu na swoje życie i budzenie ich potencjału. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: NLP, budzenia poczucia wartości i pewności siebie, zarządzania emocjami i stresem, komunikacji, budowania i rozwoju zespołu (budowanie zaufania, rozwiązywanie konfliktów), mistrzostwo osobiste (metodą coachingową).
Dariusz Kozakiewicz - Hipnoterapeuta, psycholog, trener.
Naukę hipnozy rozpoczął 18 lat temu, a od 8 lat prowadzi własną praktykę hipnoterapii w Poznaniu. Każdego roku przeprowadza ponad 1000 godzin terapii w hipnozie. Wspiera też rozwijających się hipnoterapeutów poprzez mentoringi, superwizje i szkolenia.
Certyfikowany przez największe organizacje hipnoterapii na świecie, w tym Milton H. Erickson Foundation, Hypnosis Training Academy, Omni Hypnosis Training Center, National Guild of Hypnotists. Obecnie uczy się w szkole założonej przez samego Miltona Ericksona w Phoenix, USA bezpośrednio od jego uczniów.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Chylice